Savainojumu guvušais Ērvings laukumā varētu atgriezties jau tuvākajās dienās

11/02/2019 10:39
Kairijs Ērvings, sportazinas.co

Labas ziņas saņēmusi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bostonas “Celtics”, kas naktī uz sestdienu aizvadītajā mačā savā laukumā pret Losandželosas “Clippers” otrajā ceturtdaļā ceļgala savainojuma dēļ palika bez sava līdera Kairīja Ērvinga, tomēr pēc padziļinātām medicīniskajām pārbaudēm noskaidrojies, ka aizsargam, visticamāk, nebūs jāizlaiž ilgāks laiks.

26 gadus vecais Ērvings labās kājas ceļgala traumā iedzīvojās spēles otrajā ceturtdaļā, aizsardzībā nesekmīgi cenšoties izvairīties no “Clippers” centra Ivicas Zubaca aizsega. Kairījs drīz vien pēc tam bija spiests priekšlaicīgi noslēgt maču, bet “Celtics” izniekoja 28 punktu pārsvaru, bez sava līdera atlikušajās minūtēs kapitulējot ar 44:75, bet visā spēlē piekāpjoties ar 112:123.

Veiktajās pārbaudēs noskaidrojies, ka Ērvings izmežģījis labās kājas ceļgala, tomēr paredzams, ka seškārtējais Visu zvaigžņu spēļu dalībnieks laukumā varētu atgriezties kuru katru dienu (“day-to-day”).

Ērvingu iepriekš mocīja problēmas ar kreisās kājas ceļgalu, kas prasīja ķirurģisku iejaukšanos, lai izņemtu divas skrūves, kas ceļgalā tika ievietotas 2015. gadā un lika saspēles vadītājam izlaist pagājušās sezonas izskaņu, tostarp izslēgšanas turnīru.

Šosezon aizvadītajās 47 spēlēs Ērvings caurmērā 32,5 minūtēs izcēlies ar 23,6 punktiem, 6,9 rezultatīvām piespēlēm un 4,9 atlēkušajām bumbām. “Celtics” ar 35 uzvarām un 21 zaudējumu Austrumu konferences kopvērtējumā ierindojas piektajā vietā.