Savaļnieks gatavs atgriezties ārzemēs: Nevajag divreiz lielāku algu, gribu sevi pamēģināt citā līmenī

Roberts Savaļnieks, sportazinas.com
Roberts Savaļnieks | Foto: LFF

Latvijas “Optibet” virslīgas vicečempiones RFS futbolists , kurš darbojas kā labais malējais aizsargs, sarunā ar “LA.lv” atklājis, ka nākotnē vēlreiz vēlētos izmēģināt spēkus kādā ārzemju čempionātā.

“Man mērķis ir reiz atkal nonākt ārzemēs, kaut kādi varianti jau bijuši arī iepriekš, un nauda nav svarīgākais – man nevajag divreiz lielāku algu, gribu sevi pamēģināt citā līmenī,” sacīja Savaļnieks, kurš 20 gadu vecumā nokļuva Polijas ekstraklases komandā Bjalistokas “Jagiellonia”, aizvadot vien pāris spēles.

Kā zināms, gaidāmajā Latvijas virslīgas sezonā spēkā stāsies leģionāru limits pēc sistēmas 8+3. Tas nozīmē, ka laukumā minimālais latviešu skaits būs trīs. Šis idejas aizstāvji norāda, ka kritīsies uzpūstais vietējo futbolistu atalgojums.

“Ja kritīsies algu līmenis, tad ne tikai latviešiem, bet arī leģionāriem. Viņi arī tagad saņem vairāk nekā nākamsezon, kad klubiem būs brīvākas rokas. Visi uzskata, ka celsies čempionāta līmenis, bet es domāju, ka ieradīsies vājāki ārzemnieki nekā šosezon. Būs kvantitāte, bet zudīs kvalitāte. RFS šosezon visi leģionāri bija ļoti spēcīgi,” viedokli pauda 26 gadus vecais Savaļnieks, kuram ar Rīgas komandu līgums spēkā vēl uz divām sezonām.

“Nedomāju, ka justos nedroši arī bez līguma, komandu noteikti atrastu. Nav tā, ka latvieši pēc jaunā limita pieņemšanas ir pārbijušies. Leģionāriem būs jādabū mani laukā no sastāva, un tas nebūs viegli. Domāju, ka mana loma īpaši nemainīsies, jo šosezon aizvadīju visas spēles bez maiņām, izņemot dažas, kad gadījās mikrotraumas,” savu vietu komandā pēc leģionāru limita pieņemšanas ieskicēja valmierietis.

Plašu interviju lasiet ŠEIT.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par