Savickis atklāj dažus potenciālos “Dinamo” trenerus

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Vladimir Bezzubov

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” komandas padomes priekšsēdētājs atklājis dažus komandas galvena trenera kandidātus, sarunājoties ar krievu mediju “Championat”.

“Mums ir kandidātu saraksts, kuru skatāmies mierīgi un nesteidzoties, veicam pārrunas ar katru treneri. Kad paziņosim jauno galveno treneri? Redzēsim, kā tas viss izdodies. Redziet, koronavīrusa situācijas dēļ viss notiek daudz lēnāk,” saka kluba padomes priekšsēdētājs.

“Starp citu, joprojām ir šajā amatā un saņem algu. Vai viņš paliks klubā? Jūs ziniet, ka mēs savus cilvēkus sargājam. Mēs ar viņu kaut ko izdomāsim,” situāciju komentē Savickis.

Jautāts par to, vai uz galvenā trenera amatu pretendē Pēteris Skudra, Leonīds Tambijevs un Valērijs Kuļibaba “Dinamo” padomes priekšēdētājs apstiprināja: “Visi šie cilvēki ir mūsu sarakstos.”

Jau ziņots, ka starp “Dinamo” galvena trenera amata kandidātiem ir gan latviešu, gan ārzemju treneri, kā arī klubs vispirms izvērtēs latviešus, bet pēc tam pārējos.

Šobrīd KHL izslēgšanas mači ir apturēti līdz 10. aprīlim. Rietumu konferences finālā bez cīņas iekļuvusi Sanktpēterburgas SKA, kas tajā spēkosies ar Maskavas CSKA vai Maskavas “Dynamo” dueļa uzvarētāju. Savukārt Austrumu finālā bez cīņas iekļuvusi Novosibirskas “Sibir”. Ja no dalības turnīrā atteiksies “Ak Bars”, tad “Sibir” pretiniece būs Ufas “Salavat Yulaev”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par