Savickis: “Dinamo” budžets būs pagājušās sezonas līmenī

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Edijs Pālens/LETA

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis krievu medijam TASS atzinis, ka komandas nākamās sezonas budžets būs līdzīgs kā iepriekšējā sezonā.

“Budžets būs pagājušās sezonas līmenī,” sacīja Savickis. “Dinamo” padomes priekšsēdētājs pauda arī, ka klubs mainīs sava laukuma izmērus. Pagājušajā sezonā Rīgas komanda pretiniekus uzņēma Eiropas mēroga laukumā (60x30m). “Mēs noteikti pārtaisīsim laukumu,” izteicās Savickis, neprecizējot, uz kuru izmēru laukums tiks pārtaisīts – Somijas (60x28m) vai Kanādas (60x26m).

Savickis vēlreiz apstiprināja, ka ir nopietns kandidāts uz galvenā trenera amatu: “Par jauno galveno treneri pagaidām nav ziņu. Mēs esam atgriezušies pie Tambijeva kandidatūras.”

Jau ziņots, ka vairāk nekā desmit “Dinamo” hokejistiem, tajā skaitā vairākiem līderiem, pēc 30. aprīļa beigsies līgumi. Kontrakti uz nākamo sezonu ir tikai četriem hokejistiem, taču esot apzināti visi Latvijas hokejisti, kuri ir komandas interešu lokā. Par leģionāriem skaidrība būs tad, kad tiks nozīmēts galvenais treneris, norāda kluba pārstāvis.

Ar 40 punktiem 62 mačos “Dinamo” finišēja 11. vietā Rietumu konferencē, sesto sezonu pēc kārtas nespējot kvalificēties Gagarina kausam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par