Savickis: “Dinamo” galvenā trenera amatam ir seši kandidāti

Juris Savickis
Juris Savickis | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis Krievijas medijam “Championat” atzinis, ka uz komandas galvenā trenera amatu ir seši kandidāti.

“Mēs strādājam mierīgā režīmā, tiklīdz tiks iecelts “Dinamo” galvenais treneris, par to uzreiz paziņošu. Mēs saglabājam kontaktus ar visiem kandidātiem. Mēs pieņemsim lēmumu. Mums ir seši kandidāti uz galvenā trenera amatu. ? Viņš ir viens no viņiem. Runājot par komandas sastāva komplektēšanu, arī pie tā mēs strādāsim,” sacīja Savickis.

Lai arī iepriekš izskanēja informācija, ka galvenie kandidāti ir Pēteris Skudra vai Vjačeslavs Kozlovs, tad tagad jaunākā informācija liecina, ka klubs izvēli izdarīs starp Skudru un Borisu Mironovu. Kozlovs vai Valērijs Kuļibaba Rīgas komandu netrenēšot.

Lielākā daļa KHL komandu sastāvus jau ir nokomplektējušas, bet “Dinamo” līgumi uz nākamo sezonu ir vien dažiem hokejistiem.

Tāpat nav skaidrības, kā “Dinamo” uzņems krievu klubus nākamajā regulārajā sezonā. Vakar KHL televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds jau izteicās, ka diez vai “Dinamo” būtu apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par