Savickis: Gribētos, lai skatītāji pusotru, divus miljonus eiro pienes arī šogad

16/08/2021 15:51

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis šodien notiekošajā preses konferencē atzinis, ka viņš būs priecīgs, ja biļešu pārdošana šajā sezonā klubam ienesīs pusotru līdz divus miljonus eiro.

Savickis slavēja kluba menedžmenta darbu starpsezonā “Pagājušajā sezonā galvenais bija tas, ka KHL faktiski izveda visu gandrīz pēc grafika, notika visas spēles un tika noskaidroti čempioni. Domāju, ka tas ir liels sasniegums šajos apstākļos. Citas komandas cieta mazāk, citas vairāk, bet mums, “Dinamo” neizdevās nostartēt optimāli sakarā ar Covid-19 saslimšanu, jo gan spēlētāji, gan treneri saslima, gan arī bija problēmas ar pārlidojumiem.”

“Tik un tā man liekas, ka sezona bija laba, ka dažas spēles aizvadījām labi” turpināja funkcionārs, kuram ļoti patīkot “Dinamo” sastāvs. “Ļoti rūpējāmies, lai komandas spēlētāji būtu veseli, savukārt tagad esam laicīgi sagatavojuši komandu. Padome ir ļoti apmierināta ar valdes un ģenerālmenedžera darbu, ka izdevās laicīgi sakomplektēt treneru sastāvu un komandu. Cerams, ka izpildīsim minimālo uzdvumu un tiksim “play-off”. Ir lielas cerības, ka šosezon spēlēsim ļoti labi. Turpmāk arī būsim Latvijas izlases bāze komanda un kā vilkme visam Latvijas hokejam.”

“Minimālais ir 10 miljoni [eiro],” komandas budžetu iezīmēja Savickis. “[Aizpagājušajā sezonā] Kaut kā no biļetām ieņēmām pusotru, divus miljonus, bet vēl pusmiljons, miljons parādījās vēl kaut kur. Gribētos, lai skatītāji pusotru, divus miljonus pienes arī šogad, kas pēc tam nonāk spēlētājiem un tā. Būtībā nekas sevišķi budžetā nemainās.”

“Sports ir miers, un tas vieno tautas,” filozofiski izteicās Savickis. “Rīgas “Dinamo” ir neliels instruments, lai attiecības starp valstīm būtu pēc iespējas labākas. Tā mēs varam izdzīvot, jo drošības ziņā nekas nav labāks kā labas attiecības ar kaimiņiem, kas ir labākais miera saturs un vēstnesis. Jo labākas attiecības starp valstīm, starp Krieviju un Ameriku, jo labāk mums klāsies, tāpēc mums jādara viss, lai attiecības uzlabotos. “Dinamo” ir tas, kas mazā veidā šīs attiecības uztur.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Jaks
15/10/2021 19:24

Jakam desmitais punkts, Bukarta vārti neglābj “Admiral” no zaudējuma

Šovakar latviešu aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība “Sochi” ar 2:4 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”. Lai arī Soču komanda jau sestajā minūtē nonāca iedzinējos pēc Tomaša Hikas vārtu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…