Savickis: “Dinamo” nebūs problēmu ar algu grīdu

08/06/2021 22:51

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis paudis pārliecību, ka komandai nebūs problēmu ar algu grīdas ievērošanu.

Jau ziņots, ka gaidāmajā sezonā būs jau otrā, kurā darbosies ne tikai algu griesti, bet arī algu grīda. Tas nozīmē, ka kluba budžetā spēlētāju atalgojumam atvēlētajai summai jābūt ne mazākai par 315 miljoniem rubļu, bet “Dinamo” gadījumā – ne mazākai par 3,5 miljoniem eiro.

“Krievijā hokejs ir viens no galvenajiem sporta veidiem, Latvijā tas ir sports numur viens. Šodien mums pastāstīja, ka to nepieciešams popularizēt un piesaistīt jaunu auditoriju. Algu griesti palīdz izlīdzināt kvalitatīvu spēlētāju sadalīšanu starp visiem klubiem. Bet nevajadzētu domāt, ka būs ātrs rezultāts, jābūt pastāvīgam darbam, kas palīdzēs izlīdzināt komandu līmeni. Mūsu komandai nebūs problēmu ar algu grīdu,” Savickis citēts KHL mājaslapā.

Aizvadītajā sezonā “Dinamo” izcīnīja vien deviņas uzvaras 60 spēlēs, ieņemot pēdējo vietu visā līgā. Pēc čempionāta beigām tika paziņots, ka Rīgas klubs neturpinās sadarbību ar galveno treneri Pēteri Skudru. Viņu pie komandas stūres nomainīja Sergejs Zubovs.

Pieslēgties

Dienas fokusā