Savickis: Iespēja piedalīties KHL ir Dieva dāvana Latvijas hokejam

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs sarunā ar “Latvijas Televīziju” novērtējis aizvadīto sezonu un pastāstījis par komandas nākotni.

Ar 40 punktiem 62 mačos “Dinamo” finišēja 11. vietā Rietumu konferencē, sesto sezonu pēc kārtas nespējot kvalificēties Gagarina kausam. “Mums neizdevās panākt sinerģiju,” uzskata Savickis. “Daudzos mačos neiemetām vairākumā, lai gan iespējas bija. Tas nozīmē, ka kaut kas nav pareizi,” atklāja padomes priekšsēdētājs.

Viņš norāda, ka kluba iekšienē bija neapmierinātība ar treneru kolektīva darbu. Šobrīd turpinās pārrunas ar vairākiem kandidātiem, kuri varētu ieņemt galvenā trenera amatu. Iepriekš ziņots, ka sarakstā ir Leonīds Tambijevs, Pēteris Skudra, Valerijs Kuļibaba un vairāki ārzemju speciālisti. “Par detaļām ar Tambijevu esmu runājis, viņa kandidatūra tiek nopietni apspriesta valdē un padomē. Ir treneri no Krievijas, Kanādas, Slovākijas, Somijas un Zviedrijas,” apstiprināja Savickis.

Jau ziņots, ka vairāk nekā desmit “Dinamo” hokejistiem, tajā skaitā vairākiem līderiem, pēc 30. aprīļa beigsies līgumi. Kontrakti uz nākamo sezonu ir tikai četriem hokejistiem, taču esot apzināti visi Latvijas hokejisti, kuri ir komandas interešu lokā. Par leģionāriem skaidrība būs tad, kad tiks nozīmēts galvenais treneris, norāda kluba pārstāvis.

Jautāts par KHL un “Dinamo” nākotni, Savickis atbild, ka projektam noteikti jābūt. “Tas nāk par labu Krievijai, bet mums dalība KHL ir kolosāla iespēja hokeja attīstībai Latvijā, tā ir Dieva dāvana,” atzina Savickis.

Debija Krievijas izlasē un klīšana pa KHL – kā bijušajiem “Dinamo” leģionāriem veicās šosezon?

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par