Savickis: KHL līmenis ir audzis, tas patīk līdzjutējiem

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Dinamo Rīga

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšēdētājs uzskata, ka līgas līmenis ir audzis, jo komandām visas spēles ir ļoti svarīgas.

“Šogad redzams, cik tuvu komandas atrodas kopvērtējuma tabulā,” sacīja funkcionārs. “Visām spēlēm ir sportiska nozīme, tas ir liels pluss. Ja skatamies uz spēles līmeni, tas ir izaudzis atzīstami, bet pats galvenais – tas patīk līdzjutējiem,” līgas oficiālajā mājaslapā citēts Savickis.

Tāpat Savickis komentēja algu griestu un grīdas ieviešanu nākotnē. “Tas ir labs lēmums, turpinam strādāt šajā virzienā.” Funkcionārs arī slavēja “gudro ripu” ieviešanu, jo tas palīdz “Dinamo” komandas treneru štābam. “Tas ļoti palīdz mūsu treneriem, bet apmierināti ir arī līdzjutēji, jo spēles laikā kubā redz interesantu statistiku. “Gudrā ripa” ļauj ar hokejistiem runāt “ciparu valodā”, atsaucoties uz konkrētiem datiem.”

“Dinamo” komanda šobrīd ar 37 spēlēs izcīnītiem 27 punktiem ieņem 11.vietu Rietumu konferencē, no 8.vietā esošās Jaroslavļas “Lokomotiv” atpaliekot par 14 punktiem.

Standings provided by Sofascore LiveScore

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par