Savickis: Lemsim treneru jautājumu, kad tiksim skaidrībā ar sponsoriem un budžetu

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Vladimir Bezzubov

Kontinentālās hokeja līgas () Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” galvenā trenera jautājumu lems pēc budžeta apstiprināšanas, aģentūrai TASS atklāja kluba padomes priekšsēdētājs .

Pēc aizvadītās KHL sezonas, kurā Rīgas “Dinamo” jau sesto gadu pēc kārtas neiekļuva izslēgšanas spēlēs un ierindojās priekšpēdējā vietā visas līgas kopvērtējumā, kluba vadība paziņoja, ka neturpinās sadarbību ar galveno treneri Ģirtu Ankipānu un viņa palīgiem.

“Mums ir seši kandidāti, bet ar viņiem sāksim sarunas tad, kad būsim noslēguši līgumus ar sponsoriem un būs skaidrs budžets. Nauda šajās sarunās ir viena no svarīgākajām detaļām,” pauda Savickis, piebilstot, ka sponsoru jautājums var tikt izlemts kuru katru dienu.

Kandidātu vidū tiek minēti arī Latvijas hokeja speciālisti Leonīds Tambijevs un Pēteris Skudra.

Jau ziņots, ka 30.aprīlī beidzoties 2019./2020.gada līgumiem, neierobežoti brīvo aģentu sarakstā iekļauti 39 Rīgas “Dinamo” spēlētāji. Šobrīd vēl nav izziņoti līgumi ar hokejistiem, tāpec komandas rīcībā ir tikai pieci spēlētāji. Tie ir aizsargs Ernests Ošenieks un uzbrucēji Daniels Bērziņš, Emīls Ģēģeris, Roberts Lipsbergs un Patriks Zabusovs, liecina hokeja datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija.

Tāpat baumu līmenī ir informācija, ka “Dinamo” papildinās vēl vairāki leģionāri – amerikānis Filips Samuelsons, kanādieši Kriss DeSousa un Endrjū O’Braiens, krievs Danils Vojevodins un dānis Frederiks Storms.

Savukārt somu centra uzbrucējs Tomi Sallinens, par kuru interesi izrāda Latvijas galvapilsētas klubs, tomēr rīdziniekiem varētu nepievienoties, jo spēlētāja līgumā ir noteikts, ka pārejai uz KHL klubu jānotiek līdz šīs nedēļas beigām.

Somu uzbrucēja iespējamā pievienošanās Rīgas “Dinamo” komandai draud nenotikt

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par