Savickis par iespējamo sezonas pārtraukšanu: Šis jautājums pagaidām nav aktuāls

Juris Savickis
Juris Savickis | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis medijam “RIA Novosti” atklāja, ka turnīra vadība vēl nav sākusi diskusijas par iespējamo sezonas pārtraušanu.

KHL jauno sezonu sāka bez efektīva plāna, kā izvairīties no spēlētāju inficiēšanās ar Covid-19. Līdz ar to turnīrs sācies katastrofāli, pārceļot vairākas spēles, tostarp “Dinamo” dueļus. Komandu spēlētājiem un personālam visā līgā arvien vairāk tiek konstatēta koronavīrusa saslimšana.

“Līdz šim KHL direktoru padome par šādu lēmumu nav diskutējusi,” Savickis atbildēja uz jautājumu par iespējamo sezonas pārtraukšanu, ja spēlētāju inficēšanās ar Covid-19 pieaugs. “Pagaidām šis jautājums nav aktuāls.”

Jau ziņots, ka pārcelta jau trešā “Dinamo” spēle. Rīt plkst. 18:00 savā laukumā bija paredzēts duelis ar Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, taču tas nenotiks. Iepriekš tika pārceltas arī spēles pret Ņižņekamskas “Neftekhimik” un Nursultanas “Barys”.

“Ar KHL esam vienojušies, ka spēle ir pārcelta,” turpināja Savickis. “Grūti teikt, kad spēlētāji būs pilnībā veseli, jo Covid-19 ir nepatīkama lieta. Visas komandas ārstējas un cenšas laicīgi konstatēt vīrusa esamību. Nākamās spēles netiks atceltas un tās notiks, kā paredzēts.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par