Savickis: Pasaules čempionāts varētu norisināties bez skatītājiem

26/04/2021 18:23
Juris Savickis, www.sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba direktoru padomes priekšsēdētājs Juris Savickis portālam “Tass” atklāja  epidemoloģisko situāciju valstī un kā tas varētu ietekmēt PČ hokejā norisi, un kā tas varētu ietekmēt spēles apmeklēt skatītājiem.

“Ārvalstu skatītāju jautājums ir diezgan sarežģīts, jo tagad par faniem vispār netiek runāts, jo  to neļauj epidemioloģiskā situācija,” sacīja Savickis. “Ja pandēmijas līkne strauji pazemināsies, tad valdība pieņems lēmumu, tā ir viņu atbildība. Organizatori, protams, vēlētos rīkot pasaules čempionātu ar skatītājiem, jo tā ir pavisam cita sajūta. Vēl ir laiks, kamēr valdība novēro situāciju, lai pieņemtu atbilstošu lēmumu . ”

Viņš arī atzīmēja, ka gatavošanās turnīram rit pilnā sparā. “Šobrīd tiek gatavoti visi protokoli, lai viss notiktu atbilstoši situācijai. Visi cilvēki, kas ir atbildīgi par Pasaules čempionāta rīkošanu, no rīta līdz vakaram strādā ar pilnu jaudu,” piebilda Savickis.

“Dinamo” priekšsēdētājs arī pieskārās tematam par KHL zvaigžņu spēli. “Mēs vēlētos sacensties par Zvaigžņu spēli, lai tā norisinātos Rīgā, taču, lai uzvarētu šajā konkursā, ir jāievēro noteikti nosacījumi, un tagad mēs strādājam, lai šos nosacījumus precizētu,” sacīja Savickis. “Vai mēs varam izpildīt viņus vai nē – tas vēl nav zināms. Bet mēs gribētu rīkot pasākumu Rīgā. ”

Zvaigžņu spēlei bija paredzēts notikt Latvijas galvaspilsētā jau šajā sezonā, bet epidemiloģiskās situācijas dēļ tā tika atcelta.

Pasaules čempionāts notiks Rīgā no 21. maija līdz 6. jūnijam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
30/01/2023 21:30

Balceru neizvēlas cits NHL klubs, latvietis paliek “Lightning” sastāvā

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien netika izraudzīts no Nacionālās hokeja līgas (NHL) neaizsargāto spēlētāju saraksta, tādējādi paliekot Tampabejas “Lightning” komandas sistēmā. “Lightning” svētdien ievietoja Balceru neaizsargāto spēlētāju sarakstā, taču diennakts…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām