Savickis: Pasaules čempionāts varētu norisināties bez skatītājiem

26/04/2021 18:23

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba direktoru padomes priekšsēdētājs Juris Savickis portālam “Tass” atklāja  epidemoloģisko situāciju valstī un kā tas varētu ietekmēt PČ hokejā norisi, un kā tas varētu ietekmēt spēles apmeklēt skatītājiem.

“Ārvalstu skatītāju jautājums ir diezgan sarežģīts, jo tagad par faniem vispār netiek runāts, jo  to neļauj epidemioloģiskā situācija,” sacīja Savickis. “Ja pandēmijas līkne strauji pazemināsies, tad valdība pieņems lēmumu, tā ir viņu atbildība. Organizatori, protams, vēlētos rīkot pasaules čempionātu ar skatītājiem, jo tā ir pavisam cita sajūta. Vēl ir laiks, kamēr valdība novēro situāciju, lai pieņemtu atbilstošu lēmumu . ”

Viņš arī atzīmēja, ka gatavošanās turnīram rit pilnā sparā. “Šobrīd tiek gatavoti visi protokoli, lai viss notiktu atbilstoši situācijai. Visi cilvēki, kas ir atbildīgi par Pasaules čempionāta rīkošanu, no rīta līdz vakaram strādā ar pilnu jaudu,” piebilda Savickis.

“Dinamo” priekšsēdētājs arī pieskārās tematam par KHL zvaigžņu spēli. “Mēs vēlētos sacensties par Zvaigžņu spēli, lai tā norisinātos Rīgā, taču, lai uzvarētu šajā konkursā, ir jāievēro noteikti nosacījumi, un tagad mēs strādājam, lai šos nosacījumus precizētu,” sacīja Savickis. “Vai mēs varam izpildīt viņus vai nē – tas vēl nav zināms. Bet mēs gribētu rīkot pasākumu Rīgā. ”

Zvaigžņu spēlei bija paredzēts notikt Latvijas galvaspilsētā jau šajā sezonā, bet epidemiloģiskās situācijas dēļ tā tika atcelta.

Pasaules čempionāts notiks Rīgā no 21. maija līdz 6. jūnijam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
30/11/2021 07:19

Porziņģis traumas dēļ pamet maču, “Mavericks” atzīst “Cavaliers” pārākumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Dalasas “Mavericks” ar rezultātu 96:114 atzina Klīvlendas “Cavaliers” pārākumu. Porziņģis priekšlaicīgi pameta mača, jo ieguva labās potītes savainojumu. Arī pirms traumas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…