Savickis: Rīgas “Dinamo” nav naudas kvalitatīviem hokejistiem

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Sports.ru

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas „Dinamo” padomes priekšsēdētājs šodien intervijā “RIA Novosti” atzina, ka klubam nepietiek naudas kvalitatīvu hokejistu iegādei.

“Rīgas “Dinamo” ir pamaz naudas, lai izveidotu kvalitatīvu komandu.” atzina Savickis. „Vēl sešus astoņus gadus atpakaļ bija iespējams lēti iegādāties labu hokejistu, tomēr tagad katram jaunajam spēlētājam jau no 16 gadu vecuma ir viens vai vairāki aģenti. Lēti iegādāties kvalitatīvu hokejistu, kā tas bija, piemēram, ar Marselu Hosu, vairs nav iespējams.”

Hosa “Dinamo” pievienojās 2008./09. gada sezonā. Iepriekš tika lēsts, ka ar 700 000 eiro algu sezonā viņš bija vislabāk apmaksātais sportists Latvijā. Savā pirmajā sezonā rīdzinieku rindās viņš guva 22 vārtus, savukārt savā otrajā sezonā ar 35 vārtiem kļuva par labāko vārtu guvēju KHL.

Jautāts, kā Savickis plāno mainīt radušos situāciju, viņš atbildēja: “Mēs mēģināsim vērsties pie sponsoriem, lai kaut kāds budžeta palielinājums tomēr notiktu.”

Rīgas “Dinamo” pagājušajā 2018./19. gada sezonā ar 62 punktiem ieņēma devīto vietu Rietumu konferencē, vien punktu atpaliekot no Maskavas apgabala “Vityaz” un neiekļūstot izslēgšanas spēlēs. Kā RIA „Novosti” norādīja Savickis, ja tas tomēr būtu izdevies, šīs sezonas neveiksmes tiktu uztvertas maigāk.

Jautāts par “Dinamo” nākotni Savickis skaidroja: „Jebkuras izmaiņas komandā un treneru kolektīvā notiks tikai pēc sezonas beigām. Mēs nesteigsimies!”

Šosezon Rīgas “Dinamo” ar 32 punktiem 48 līdzšinējās spēlēs ieņem 11.vietu Rietumu konferencē un priekšpēdējo vietu kopējā KHL tabulā, dalot vienādu punktu skaitu ar Minskas “Dinamo”. Rīdzinieku zaudēto spēļu sērija jau ir sasniegusi četras spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par