Savickis: Uzskatu, ka uz lielajiem laukumiem hokejs ir daudzveidīgāks un intelektuālāks

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs paudis savu viedokli saistībā ar pāreju uz mazākiem laukumiem.

Kā zināms, tad KHL komandām nākamajā sezonā ir iespējas aizvadīt spēles laukumos, kuru platums ir no 25 līdz 30 metriem. Pēc konsultēšanās ar Starptautisko hokeja federāciju (IIHF) KHL pieņēma lēmumu, ka 2019./2020. gada sezonā spēles tiks aizvadītas trīs dažādu izmēru laukumos.

Savickis izteicās: “KHL nav pieņēmusi galīgo lēmumu par obligātu pāreju uz mazajiem laukumiem. Pagaidām galējā izvēle ir atstāta klubu ziņā.”

“Mēs pagaidām nesteigsimies ar lēmuma pieņemšanu, jo uzskatām, ka uz lielajiem laukumiem spēle ir daudzveidīgāka un intelektuālāka,” Rīgas komandas pārstāvis pauda savu viedokli.

Savickis izrādīja sapratni: “Nekas briesmīgs, ka šajā sezonā būs trīs laukumi. Lai treneri un hokejisti demonstrē savu taktiku un tehniku. Spēle no tā necietīs.”

Rīgas “Dinamo” 2019./2020. gada KHL sezonu uzsāks 2. septembrī, kad “Arēnā Rīga” mērosies spēkiem ar Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak”, kuru trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par