Savickis uzstāda Zubovam ambiciozu nākamās sezonas mērķi

14/04/2021 20:43

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis kopā ar kluba galveno treneri Sergeju Zubovu vienojušies par visai ambiciozu nākamās sezonas mērķi.

Abi piekrituši, ka kluba minimālais mērķis ir iekļūt izslēgšanas turnīrā. Savickis to atklājis krievu medijam “RIA Novosti”. Dinamieši nav iekļuvuši Gagarinas kausa izcīņā jau septiņas sezonas pēc kārtas, bet šosezon finišēja pēdējā vietā turnīra kopvērtējumā.

“Dinamo” pēdējās sezonās ir izteikta KHL pastarīte, turklāt tai ir viens no mazākajiem budžetiem līgā. Rīgas klubs ir situācijā, kurā tam ir jāpiepūlas, lai aizsniegtos līdz algu grīdai, tādēļ mērķis – “play-off”- ir uzskatāms par visai ambiciozu. Interesanti, ka mērķis nosprasts vēl pirms sastāva nokomplektēšanas.

“Sergejs un es nospraudām uzdevumus nākamajai sezonai,” krievu portāls “RIA Novosti” citē Savicki. “Minimālais mērķis ir iekļūt “play-off” – Zubovs tam piekrita un pauda gatavību cīnīties par to.”

Jau ziņots, ka “Dinamo” pirmo reizi pēc ilgāka pārtraukuma algos atsevišķi ģenerālmenedžeri un galveno treneri un šos abus pienākumus neveiks viens cilvēks. ĢM pienākumus pildīs Edgars Buncis, bet Zubovs būs galvenais treneris.

Ģenerālmenedžera un galvenā trenera pienākumi “Dinamo” komandā tikuši apvienoti kopš 2015./16. gada sezonas, to aizsākot Normundam Sējējam. Vēlāk ĢM/galvenais treneris bija arī Ģirts Ankipāns, bet šajā sezonā abus amatus apvienoja Pēteris Skudra. Kopš komandai nav bijis atsevišķš galvenais treneris un atsevišķš ģenerālmendžeris sniegums ir bijis arvien vājāks.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…