Savickis: Videls saprot, ka sezonas gaitā spēlētājiem būs traumas un viņa cena pieaugs

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs sarunā ar krievu mediju “Izvestija” atklāja situāciju ar pērnās sezonas rīdzinieku komandas līderi Līnusu Videlu.

Jau vēstījām, ka pēc lieliskas 2018./2019. gada sezonas 34 gadus vecais zviedru uzbrucējs nespēja finansiālu apstākļu dēļ nespēja vienoties ar Rīgas “Dinamo” par jauna līguma parakstīšanu.

Savickis pauda savu viedokli par KHL komandu minmālo budžetu: “Tas viss ir vajadzīgs, lai izlīdzinātu komandu kopējo spēku, lai starpība starp lejasgala un augšgala klubiem mazinātos. Tādēļ uzskatu, ka minimālā komandu budžeta ieviešana ir pareizais risinājums. Rīgas “Dinamo” nekas cits neatliek, kā meklēt papildus finansējumu, lai pietuvotos noteiktajai summai.”

Situāciju ar Videlu atklāja “Dinamo” padomes priekšsēdētājs: “Videla gadījumā, šķiet, ka lielu lomu spēlēja viņa ģimene. Kontakti ar hokejistiem vienmēr ir nedaudz sarežģīti, it īpaši tad, kad notiek sarunas par līguma pagarināšanu. Pašlaik viņš ir paņēmis nelielu pārtraukumu.”

“Nevēlos viņu saukt par tādu spēlētāju, kurš dzenas pēc naudas, bet viņš saprot, ka sezonas gaitā spēlētājiem būs traumas. Tā rezultātā cenas augs salīdzinot ar to, ko viņš būtu saņēmis parakstot līgumu vasarā,” turpināja Savickis.

Pagājušajā sezonā Videls bija Rīgas “Dinamo” rezultatīvākais hokejists, jo viņš, atgriežoties Latvijas kluba sastāvā pēc trīs sezonu pārtraukuma, 49 mačos izcēlās ar 24 vārtiem un 24 rezultatīvām piespēlēm. Tā pārliecinoši bija viņa rezultatīvākā sezona KHL čempionātā, kur kopumā viņš nospēlējis astoņas sezonas.

Pašlaik zviedru hokejists 2019./2020. gada sezonai gatavojas kopā ar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas komandu “Almtuna”, taču palikt dzimtenē uzbrucējs neplānojot.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par