Savickis stāsta par “Dinamo” hokejistu algām un komandas treneru darbu

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Vladimir Bezzubov

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs atklājis, ka vismaz seši komandas hokejisti par sezonu saņem 100 000. Funkcionārs gan neminēja vai eiro vai dolāros.

Savickis paviesojās pirmsspēles studijā pirms vakardienas zaudētās spēles pret “Sochi” hokejistiem (1:2 pagarinājumā).

“Dinamo” funkcionārs atklāja, ka lielākā alga Rīgas komandā ir 400 000 apmērā. Iepriekš baumots, ka pelnošākais hokejists “Dinamo” ir pieredzes bagātais latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš, kurš pēc veiksmīgās iepriekšējās sezonas saņēmis algas pielikumu. Pēc neoficiālas informācijas Dārziņa atalgojums bijis 300 000 eiro apmērā.

Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs arī atzina, ka klubs agrāk varēja atļauties savas komandas labākajam spēlētājam maksāt pat 800 000. Iepriekš ziņots, ka pie šādas summas par sezonu varētu būt ticis Sandis Ozoliņš, kā arī slovāku leģionārs Marsels Hosa.

“Dārgākais bijis 800 000, bet šobrīd apmaksātākais ir 400 000,” sacīja Savickis.

Tāpat Savickis atklāja: “Pretenzijas ir nevis pret galveno treneri, bet visu treneru kolektīvu. Darbības [atlaišana] neseko, jo tas nav tik vienkārši. Uzreiz cirst, tas nav pareizi. Tas, ka mēs neesam apmierināti ar treneru darbu nenozīmē to, ka viņi nedara to, ko viņi var un, kas ir iespējams šobrīd.”

“Domāju jau par nākamo komandu. Par nākamās sezonas komandu sāku domāt, kad kļuva skaidrs, ka netiksim “play off”,” turpināja Savickis, piebilstot, ka uz nākamo sezonu tiks meklēti vairāk sponsori.

“Kādreiz varēja nopirkt ļoti labus spēlētājus, piemēram, Marselu Hosu, par nelielu naudu, jo viņš nebija tirgū pazīstams. Šobrīd situācija ir tāda, ka visi treneri un ģenerālmenedžeri visu zina, kāds ir tirgus. Vairs nav iespējams pa mazu naudu nopirkt spēlētāju, kurš izveidosies par zvaigzni,” sacīja funkcionārs.

“Mūsu leģionāri [Daugaviņš, Indrašis] gribētu spēlēt pie mums, bet naudas tam nepietiek. Puišiem jādomā par nākotni, viņi šodien grib nopelnīt vairāk naudas nekā rītā. Mēs nevaram pārmaksāt citus KHL klubus,” Latvijas hokejistu potenciālo atgriešanos Rīgā komentēja Savickis.

 

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par