Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins treniņā piedalījies ekipējumā Latvijas krāsās, piefiksējis žurnālists Deivs Metcolds.
Jau vēstīts, ka 6. janvārī tika izziņots Latvijas izlases sastāvs dalībai olimpiskajās spēlēs. Valstsvienības vārtsargu sarakstā tika iekļauts arī Merzļikins, tāpat kā ripu ķērāji izvēlēti Artūrs Šilovs un Kristers Gudļevskis.
Lai arī līdz olimpisko spēļu hokeja turnīra sākumam palikušas vēl vairākas nedēļas, Merzļikins “Blue Jackets” treniņā jau izmēģinājis jaunu ekipējumu – kājsargus, ķerājcimdu un atsitējcimdu Latvijas krāsās, kā arī katru no formas elementiem rotā liels burts L.
Possible conversation:
Boone; Team Latvia?
Elvis; yep. Elvis breaking in a new kit in preparation for the Olympics. pic.twitter.com/ljNL2mKSLs— Dave Maetzold (@DMaetzMedia) January 19, 2026
Pagaidām gan nav zināms, vai latviešu vārtsargam būs arī Latvijai veltītā ķivere, vai OS turnīrā viņš piedalīsies ar esošo.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu