Savs laukums nepalīdz: Kalniņš un “Jokerit” arī Helsinkos zaudē “Ak Bars”

14/12/2020 20:34

Dienas vienīgajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” savā laukumā ar 1:4 atzina Kazaņas “Ak Bars” pārākumu.

Vietu mājinieku vārtos ieņēma latviešu hokejists, kamēr pretinieku cietoksni sargāja Timurs Biļalovs. Pirmo reizi Kalniņš tika pārspēts jau 12. minūtē, kad precīzs bija somu talants Eli Tolvanens. Mača vidū Kazaņa panāca izlīdzinājumu, Stefanam da Kostam realizējot vairākumu, līdz ar ko pēc divām trešdaļām rezultāts bija 1:1.

Viesi ļoti veiksmīgi aizvadīja mača noslēdzošo nogriezni – 54. minūtē vēl vienus vārtus vairākumā guva Naidžels Douss no pirmā gola autora piespēles, savukārt vien 81 sekundi vēlāk da Kosta panāca jau 3:1. Pēdējās minūtēs “Jokerit” spēlēja ar sešiem laukuma hokejistiem, taču tas nepalīdzēja, un tukšos vārtos ielidoja arī ceturtā ripa.

Kalniņš viņam atvēlētajā laikā atvairīja 26 no 29 metieniem.

Jāatzīmē, ka arī vakar “Ak Bars” svinēja uzvaru pār “Jokerit” ar identisku rezultātu. Tiesa, vakardienas mačs norisinājās Kazaņā.