Savulaik Briedim zaudējis bokseris: Gribu ar viņu revanšu

Olanrevaju Durodola, sportazinas.com
Olanrevaju Durodola | Foto: fightnights.com

Savulaik latviešu bokserim Mairim Briedim zaudējušais Olanrevaju Durodola labprāt vēlētos aizvadīt revanša dueli ar latviešu cīkstoni.

34 gadus vecais Briedis un 38 gadus vecais nigērietis Durodola savstarpējo dueli aizvadīja 2016. gadā, kad “Arēnā Rīga” ar tehnisko nokautu devītajā raundā uzvaru guva latvietis.

“Šobrīd man nav paredzēta cīņa,” medijam “Fight Nights” sacīja Durodola. “Taču meklēju iespējamo pretinieku, jo vēlos atgriezties apritē. Mans menedžeris cenšas noorganizēt cīņu, bet es esmu gatavs aizvadīt dueli ar jebkuru, ja vien par to būs pietiekami liels honorārs.”

Durodola savas karjeras laikā aizvadījis 38 cīņas, no kurām uzvaras svinējis 31. “Esmu gatavs cīnīties ar jebkuru TOP 10 bokseri. Vēlos aizvadīt dueli pret Ilungu Makabu, kā arī revanšu pret Briedi vai Junieru Dortikosu par IBF titulu. Es gan nedomāju, ka Makabu gribētu aizvadīt cīņu, bet es būtu priecīgs, ja viņš piekristu.”

Durodola arī vēl negrasās noslēgt karjeru. “Joprojām esmu izsalcis, jo neesmu realizējis savu mērķi – kļūt par pasaules čempionu. Domāju, ka es to vēl varu, jo instinkti man to saka priekšā, turklāt vēl gribu kļūt par čempionu pirmajā smagajā svarā un līdzīgi kā Oleksandrs Usiks pārcelties uz smagsvariem.”

Durodola pēdējās septiņās cīņās zaudējis trīsreiz, kamēr Briedis, kurš aizvadījis 27 cīņas, vienīgo neveiksmi cieta pērn pret Usiku. Pasaules boksa supersērijas otrajā sezonā Briedis ir iekļuvis finālā, kur viņam paredzēta cīņa ar Dortikosu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par