Savulaik par NBA gada treneri atzītais speciālists ir pārliecināts, ka nākamsezon viņš vadīs “Knicks”

Tims Tibodo, sportazinas.com
Tims Tibodo | Foto: Minesotas "Timberwolves"

Basketbola treneris ir tik pārliecināts par savu nozīmēšanu uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Ņujorkas “Knicks”, ka jau uzsācis pārrunas ar potenciāliem asistentiem, ziņo “NY Daily News”.

Jau vēstīts, ka 2019. gada 6. decembrī no komandas galvenā trenera amata tika atlaists Deivids Fizdeils, kura vietu ieņēma Maiks Millers. Šī maiņa nepalīdzēja komandai uzlabot sniegumu, jo sezonas pārtraukšanas brīdī “Knicks” ar 21 uzvaru 65 mačos ieņēma 12. vietu Austrumu konferencē.

Iepriekš “Sports New York” rakstīja, ka “Knicks” pēc čempionāta atsākšanas paredzējusi darba interviju ar bijušo Bruklinas “Nets” galveno treneri Keniju Atkinsonu. Tāpat kandidātu sarakstā bija Tibodo un komandas tagadējais stūrmanis Maiks Millers.

Tikmēr Tibodo jau tagad ir pārliecināts, ka tieši viņš strādās Ņujorkas klubā nākamajā sezonā un pat uzsācis asistentu uzrunāšanu. Šim speciālistam jau ir pieredze darbā ar “Knicks”, jo no 1996. līdz 2004. gadam viņš pildīja galvenā trenera asistenta pienākumus. Kā trenera palīgs amerikānis strādājis arī Minesotas “Timberwolves”, Sanantonio “Spurs”, Filadelfijas “76ers”, Hjustonas “Rockets” un Bostonas “Celtics”.

2010./2011. gada sezonā Tibodo debitēja kā galvenais treneris Čikāgas “Bulls” vienībā. Viņa vadībā komanda izcīnīja 62 uzvaras regulārajā turnīrā, bet “play-off” pārvarēja divas kārtas un konferences finālā zaudēja Maiami “Heat”. Pēc sezonas amerikāņu speciālists tika atzīts par gada labāko treneri.

Tibodo nostrādāja Čikāgā līdz 2015. gadam, tad vienu sezonu nosēdēja bez darba, savukārt pirms 2016./2017. gada sezonas viņam uzticēja vadīt “Timberwolves”. Otrajā sezonā Minesotā treneris aizveda komandu līdz pirmajam “play-off” turnīram kopš 2004. gada. Pagājušā gada janvārī amerikānis tika atlaists un kopš tā laika nekur citur nav strādājis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par