“Schalke 04” izlaiž uzvaru spēles izskaņā un labo 27 gadus vecu kluba antirekordu

14/06/2020 21:53

Vācijas bundeslīgas spēlē starp Gelzenkirhenes “Schalke 04” un Leverkūzenes “Bayer” tika fiksēts neizšķirts rezultāts 1:1, Gelzenkirhenes kluba spēlētājiem bumbu raidot gan savos, gan pretinieka vārtos. Šis mačs “Schalke 04” kļuva par 13. bundeslīgas dueli pēc kārtas, kurā Gelzenkirhenes komanda nespēj tikt pie uzvaras.

40.minūtē bumba pabija mājinieku vārtos pēc Lukasa Alario raidījuma, taču “Bayer” spēlētājam tika fiksēta aizmugure.

Toties 50.minūtē jau mājinieki pieprasīja 11 metru soda sitienu pēc tam, kad Edmonds Tapsoba ar rokām skāra bumbu soda laukumā. Tiesnesis vērsās pēc palīdzības pie VAR sistēmas, un soda sitiens uz “Bayer” vārtiem tika piešķirts, to realizējot Danielam Kalidžuri 1:0 mājinieku labā.

Uzreiz pēc tam divi bīstami momenti bija viesiem, taču atspēlējās viņi tikai ar mājinieku palīdzību, Huanam Mirandam raidot bumbu savos vārtos mača 81.minūtē.

Mača septītajā kompensācijas minūtē Mihaels Gregoričs labā pozīcijā sita pa vidu vārtiem, taču viesus glāba vārtsargs Lukāšs Hradeckis.

“Schalke 04” nespēja uzvarēt jau 13. bundeslīgas spēli pēc kārtas (pēdējās 13 spēlēs fiksēti seši neizšķirti un 7 zaudējumi), labojot kluba antirekordu, kas tika uzstādīts no 1993. gada augusta līdz oktobrim, kad pie uzvaras klubam neizdevās tikt 12 mačos pēc kārtas.

Kopvērtējuma vadībā ar 73 punktiem 31 spēlē ir Minhenes “Bayern” komanda, kurai ar 66 punktiem seko Dortmundes “Borussia”. Trešo vietu ar 62 punktiem ieņem “Leipzig”, ceturto ar 57 punktiem – Leverkūzenes “Bayer”, kas par punktu apsteidz Menhengladbahas “Borussia”. Sestā ar 46 punktiem cīņā par pēdējo vietu Eiropas kausos ir “VfL Wolfsburg”.