Fetels: neizmantoju sociālos tīklus, jo kautrējos redzēt sevi bildēs

20/06/2017 15:09
Sebastians Fetels, www.sportazinas.com

Četrkārtējais Formula-1 čempions vācietis Sebastians Fetels sarunā ar telekanālu RTL atklājis, kāpēc atšķirībā no daudzām citām slavenībām neizmanto sociālos tīklus.

“Es vienkārši nesaprotu kāpēc pastāvīgi visiem būtu jāzina kur tu atrodies un ar ko nodarbojies. Man tas nav aktuāli. Tajā pašā laikā es nepārmetu cilvēkiem, kas regulāri izmanto sociālos tīklus un vēlas sevi izpaust tajos,” izteicās Fetels.

Slavenais autobraucējs turpināja: “Laikam vienkārši kautrējos no sevis fotogrāfēšanas un izpaušanās interneta vidē. Tas man nekad nav īsti paticis.”

Cilvēki ļoti bieži nāk pie manis klāt un lūdz nofotogrāfēties, bet pēc tam viņi uzreiz steidzas prom. Reizēm es viņiem pajautāju, kam tas ir vajadzīgs, uz ko es saņemu atbildi – es nezinu. Daudzi fani man ir atklājuši, ka to dara, lai pierādītu saviem draugiem, ka ir mani satikuši. Es uzskatu – ir grūti būt labam draugam, ja viņš tev neuzticas. Personīgi man pašam daudz patīkamāk ir vienkārši paspiest kādam roku un par to pēc tam pastāstīt saviem draugiem, nevis fotogrāfēties,” nobeigumā atklāj Sebastians Fetels, kurš šobrīd atrodas F1 čempionāta vadībā, apsteidzot britu braucēju no “Mercedes” Luisu Hamiltonu.

Fetela nostāja sociālo tīklu izmantošanā ir viena no retajām, kas sastopama starp populārajiem F1 braucējiem. Piemēram, pērna gada čempions Hamiltons ir ļoti aktīvs sociālo tīklu izmantotājs. Viņam to ieteikts darīt, lai popularizētu savu tēlu un brendu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…