Semeņistajai uzvara “French Open” kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē

21/05/2024 13:02
Nokopēts
Darja Semeņistaja

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja otrdien Francijā svinēja uzvaru Francijas atklātā tenisa čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā.

Semeņistaja (WTA 118.), kura kvalifikācijā ir izsēta ar 18.numuru, ar 6-2, 7-5 pieveica francūzieti Selīnu Nēfu (WTA 158.). Spēli ar servi sāka Nēfa, geimu zaudējot. Nākamajā geimā savas serves geimu zaudēja Semeņistaja, taču trešo un piekto geimu viņa uzvarēja, izvirzoties vadībā ar 4-1.

Sestajā un septītajā geimā tenisistes apmainījās uzvarētiem pretinieces serves geimiem, bet astoto geimu Latvijas tenisiste pabeidza “sausā”. Arī otro setu ar servi sāka Nēfa. Trešajā geimā Semeņistaja uzvarēja, servējot pretiniecei, bet ceturtajā Nēfa atspēlējās – 2-2. 11.geimā Semeņistajai realizēja pirmo no divām breikbumbām, bet 12.geimā spēli pabeidza ar pirmo mačbumbu.

Latvijas tenisiste spēlē izpildīja vienu netveramu servi un pretiniecei neļāva ieservēt nevienu “eisu”. Pirmo servi laukumā biežāk trāpīja mājiniece (63%:51%), bet procentuāli vairāk punktu gan ar pirmo (59%:46%), gan otro (58%:43%) servi guva Latvijas otrā rakete. Semeņistaja punktā pārvērta sešas no septiņām breikbumbām, bet viņas pretiniece – trīs no četrām.

Nēfa izpildīja vairāk neatvairāmu sitienu spēlē (22:15), taču arī pieļāva daudz vairāk nepiespiesto kļūdu (31:10). Semeņistaja uzvarēja 65 no 115 izspēlēm. Par uzvaru Semeņistaja nopelnīja 20 pasaules ranga punktus.

Otrajā kārtā uzvarētājai būs jātiekas ar Andrēu Mitu no Rumānijas (WTA 230.) vai francūzieti Leoliju Žanžanu (WTA 143.). Lai iekļūtu pamatsacensībās, ir jāuzvar trīs atlases turnīra spēles. Sacensības notiek māla seguma laukumos.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām