“Senators” aizsargs nolaupa savus bērnus, bijusī sieva vēršas policijā

Ņikita Zaicevs, sportazinas.com
Ņikita Zaicevs | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () komandas Otavas “Senators” krievu aizsargs nolaupījis savus bērnus un viņa bijusī sieva vērsusies policijā.

Internetā parādījies video, kurā 28 gadus vecais aizsargs bijušajai sievai Margaritai atņem bērnus.

Zaicevs izlaida 23. novembra maču pret Ņujorkas “Rangers”, jo viņam vajadzēja doties atpakaļ uz Krieviju. Jau iepriekš bijis zināms, ka hokejistam radušās problēmas ģimenē, jo bijusī sieva iecerējusi no hokejista ar tiesas palīdzību pieprasīt pamatīgus alimentus – aptuveni trešdaļu no Zaiceva algas, kas ir 4,5 miljoni ASV dolāru (4,06 miljoni eiro) sezonā.

Tikmēr hokejista bijusī sieva savā sociālā tīkla “Instagram” kontā atklāja: “Es negribēju, lai jūs būtu liecinieki tam, kas notiek mūsu ģimenē. Domāju, ka šim video nav nepieciešami sīkāki komentāri. Es joprojām trīcu un nezinu, kur un ar ko ir manas meitenes. Viņu tēvs vairs nav Krievijā.”

“Esmu rakstījusi vairākus iesniegumus visās iespējamajās iestādēs, ieskaitot policiju, taču līdz šim neviens nav devis ziņu. 12 dienu ausīs dzirdu “mamma, mamma, palīdzi”. Tas, kas notika ir barbarisms un šķita, ka tādi notikumi norisinājās tikai deviņdesmitajos, bet izrādās, ka es vairs uz bērnudārzu pat nevaru aizbraukt. Aukle savainoja ausi, mani sagrāba kāds svešs vīrietis, bet bērni tika izrauti man no rokām.” 

Zaicevs NHL debitēja 2016./2017. gada sezonā. Toronto “Maple Leafs” viņš pavadīja trīs sezonas, kuru laikā aizvadīja 223 spēles regulārajā čempionātā (12+51), ka arī 18 mačus (0+2) „play-off” turnīros, bet komanda nevienu reizi nav spējusi pārvarēt Stenlija kausa pirmo kārtu. 

Šī gada jūlija sākumā Zaicevs tika aizmainīts uz Otavas “Senators”, kur šajā sezonā 28 pamatturnīra mačos sakrājis septiņas rezultatīvās piespēles. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par