“Senators” ar Balceru sastāvā turpina izcīnīt uzvaras (VIDEO)

19/01/2019 05:20

Naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos izcīnīja latviešu uzbrucēja Rūdolda Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators”, kas ar 4:1 viesos apspēlēja Karolīnas “Hurricanes”.

Latviešu uzbrucējs Balcers spēlēja “Senators” nomināli trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Žanu-Gabrielu Pažo un Mikelu Bedekeru, tomēr mača gaitā virknējumos bija manāmas izmaiņas.

Viņš laukumā pavadīja desmit minūtes un 35 sekundes, taču nevienādos sastāvos uz ledus šoreiz nedevās. Latvietis izpildīja vienu metienu pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

Tikmēr “Sens” rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Bobijs Raiens, Magnus Pājarvi, Marks Stounss un Kristians Volanins. Savukārt vienīgo precīzo metienu mājiniekiem izpildīja Vorens Fegele.

“Senators” vārtsargs Anderss Nīlsens šajā spēlē atvairīja 33 pretinieku metienus, kamēr “Hurricanes” sastāvā Petrs Mrāzeks tika galā vien ar 20 metieniem.

Līdz šim septiņās NHL spēlēs Balcers sakrājis divus (1+1) punktus. Pirmajā mačā pret Minesotas “Wild” (3:4) viņš palika bez punktiem, bet sekojošajā duelī pret Karolīnas “Hurricanes” (4:5) latvietis atzīmējās ar pirmajiem vārtiem.

Pēc tam pret Anaheimas “Ducks” (2:1) Balcera pārstāvētā komanda pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju, kam sekoja vēl viena uzvara pret Losandželosas “Kings” (4:1). Šajā duelī Balcers tika pie rezultatīvas piespēles.

Savukārt pēc tam pret Sanhosē “Sharks” (1:4) Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes un 23 sekundes, kas ir viņa spēles laika rekords, bet pirms spēles ar “Hurricanes” Balcera pārstāvētā komanda atkal guva panākumu, tiekot galā ar Kolorādo “Avalanche” (5:2).

Līdz ar to “Sens” šobrīd ir četras uzvaras pēdējos divos dueļos. Balcers no septiņām NHL spēlēm uzvaras garšu izjutis četrās.