“Senators” izvirzās vadībā; “Capitals” saglabā izredzes

07/05/2017 09:06
Aleksandrs Ovečkins, sportazins.com

Otavas “Senators” komanda sestdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla.

Austrumu konferences pusfināla piektajā spēlē “Senators” savā laukumā ar 5:4 (1:2, 2:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Ņujorkas “Rangers”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-2.

Uzvaru mājiniekiem pagarinājuma septītajā minūtē sestdien nodrošināja Kails Tariss, vārtos raidot “Rangers” vārtsarga Henrika Lundkvista iepriekš atsisto ripu.

Zīmīgi, ka pirms tam pagarinājumā vārtus bija iemetis “Rangers” hokejists Mihaels Grabners no Austrijas, taču viņš to paveica ar augsti paceltu nūju, tāpēc guvums netika ieskaitīts.

Šīs sērijas sestais mačs otrdien notiks Ņujorkā.

Tikmēr otru Austrumu konferences pusfinālu paildzinājusi regulārā čempionāta uzvarētāja Vašingtonas “Capitals”, kas savā laukumā ar 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) uzveica pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvēju Pitsburgas “Penguins”, sērijā samazinot deficītu līdz 2-3.

Lūzums šajā mačā bija trešajā periodā, kad “Capitals” krievu hokejisti Jevgēņijs Kuzņecovs un Aleksandrs Ovečkins ar 27 sekunžu intervālu guva divus vārtus un panāca 4:2.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks pirmdien Pitsburgā.

Šajā spēlē “Penguins” rindās atgriezās komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš smadzeņu satricinājuma dēļ izlaida vienu spēli