“Senators” papildlaikā pārspēj “Stars”, “Predators” pēdējās minūtēs izrauj uzvaru (VIDEO)

Otavas "Senators" | AP Photo/Noah K. Murray

Aizvadītajā Nacionālajā hokeja līgā () Otavas “Senators” (20-28) ar 4:3 papildlaikā pārspēja Dalasas “Stars” (34-19) komandu.

“Senators” labā vārtus guva Žans Gabriels Pego, Breidijs Tkačuks, Tailers Eniss, bet uzvaras vārtus pagarinājumā iemeta Artjoms Aņisimovs. Dalasas komandā ar vārtiem atzīmējās Džons Klingbergs, Stīvens Džounss un Džo Pavelskis.

Citā spēlē Nešvilas “Predators” (29-22) spēja gūt vārtus pēdējās pamatlaika minūtēs un izcīnija uzvaru ar 2:1 pret Sentluisas “Blues” (32-17).

“Predators” ar vārtiem izcēlās Kreigs Smits, bet divas minūtes pirms mača beigām to izdarīja Kails Turiss. Sentluisas vienībā vārti Taileram Bozakam.

Vēl vienā mačā Bostonas “Bruins” (37-11) ar 3:1 spēja pieveikt Ņujorkas “Rangers” (30-24).

Bostonas klubā vārti Čārlija Makavoja un Čārlija Koila kontā, kā arī Patrīss Beržerons ripu raidīja tukšos pretinieku vārtos. Zaudētājiem vārtu guvums Mikam Zibanejadam.