Sentpjērs: Man bija vēlme cīnīties pret Habibu, bet UFC ir citi plāni

Džordžs Sentpjērs, sportazinas.com
Džordžs Sentpjērs | Foto: UFC

UFC leģenda Žoržs Sentpjērs atzinis, ka pēc paziņošanas par karjeras beigām viņam bija vēlme aizvadīt cīņu pret Habibu Nurmagomedovu, vēsta TSN.

“Pēc karjeras beigām daudz biju domājis par to, un ļoti gribēju aizvadīt cīņu pret Habibu. Tagad UFC ir citi plāni uz viņu, bet es esmu pāršķirstījis šo lappusi. Kļūt par labāko cīkstoni pasaulē vairs nav mana prioritāte. Agrāk tā bija, tagad nav. Man ir ģimene, draugi, un citas svarīgas lietas,” pastāstīja Sentpjērs.

Savā MMA karjerā kanādietis kopumā guva 26 uzvaras, no kurām 20 izcīnītas UFC turnīros (organizācijas rekords), un piedzīvoja divus zaudējumus. 36 gadus vecā cīkstoņa rēķinā arī 13 uzvaru sērija, kā arī Džordžs deviņas reizes pēc kārtas sekmīgi aizstāvēja savu pusvieglā svara UFC titulu.

Sentpjērs iepriekš jau 2013. gadā ieturēja pauzi no cīņas sportiem, līdz 2017. gadā novembrī kanādietis atgriezās “oktagonā” un pieveica Maiklu Bispingu, savā īpašumā iegūstot čempiona jostu vidējā svarā. Par karjeras beigām kanādietis paziņoja 2019. gada februārī.

Kā viens no iemesliem punkta likšanai tiek minēta nespēja vienoties par cīņas aizvadīšanu ar Nurmagomedovu.

Nesen Sentpjērs izteicies, ka Habibs ir labākais cīkstonis pasaulē: “Viņš joprojām ir neuzvarēts un nav izrādījis nekādas savas vājās puses. Neviens nav spējis viņu uzveikt un atrast veidu, kā to izdarīt.”

Tikmēr pats Nurmagomedovs turpina gatavoties cīņai pret Dastinu Porjē, kurā tiks noskaidrots čempions vieglā svara kategorijā. Abi cīkstoņi tiksies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par