Serbi pēc “aukstas dušas” mača sākumā otrajā puslaikā sakauj Čehiju

14/09/2019 16:48

Sestdien Serbijas vīriešu basketbola izlase pārspēja Čehijas valstsvienību un izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa izcīņā basketbolā.

Serbi ar rezultātu 90:81 cīņā par piekto vietu droši apspēlēja Čehijas valstsvienību.

Čehi teicami iesāka maču, aizvadot līdzīgu spēles pirmo ceturtdaļu. Otrajā ceturtdaļā čehi uzņēma apgriezienus un puslaika pārtraukumā devās ar deviņu punktu pārsvaru – 50:41.

Otrajā puslaikā serbi pēc “aukstās dušas” mača pirmajā daļā atspēlējās un ātri vien trešajā ceturtdaļā atspēlēja deficītu, turklāt noslēdzošajā mača nogrieznī devās ar septiņu punktu pārsvaru. Ceturtajā ceturtdaļā serbi savam pārsvaram pievienoja vēl divus punktus.

Uzvarētāju rindās ar 31 punktu un četrām atlēkušajām bumbām labākais bija Bogdans Bogdanovičs, bet Nikola Milutinovs pievienoja 14 punktus un septiņas atlēkušās bumbas.

Zaudētājiem Patrikam Audam 16 punkti, 14 punktus sakrāja Martins Peterka, bet Tomašs Satoranskis savāca 13 punktus un sešas atlēkušās bumbas.

Jau vēstījām, ka cīņā par septīto vietu ASV basketbolisti ar 87:74 apspēlēja Polijas nacionālo valstsvienību.

Svētdien Francija un Austrālija spēlēs par trešo vietu, kamēr Argentīna un Spānija lūkos izcīnīt zeltu.

Šī ir pirmā Pasaules kausa izcīņa, kurā piedalās 32 izlases. Visas komandas bija sadalītas astoņās grupās pa četrām izlasēm, kuras aizvadīja viena apļa turnīru, pēc kura katras grupas divas labākās valstsvienības turpināja cīņu par medaļām.

Iepriekšējā Pasaules kausa izcīņā, kas notika 2014.gadā, uzvaru otro turnīru pēc kārtas izcīnīja ASV izlase.