Serbija rotaļīgi uzveic Ungāriju un soļo tālāk (VIDEO)

10/09/2017 18:12
Serbijas basketbola izlase, Sportazinas.com

Olimpiskie vicečempioni Serbijas basketbolisti svētdien Stambulā Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīra astotdaļfinālā ar 86:78 (24:16, 24:25, 21:12, 17:25) pārspēja Ungāriju, iekļūstot ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar Itāliju.

Uzvarētājiem pa 17 punktiem guva Ognjens Kuzmičs, kurš izcīnīja arī desmit atlēkušās bumbas, un Bogdans Bogdanovičs, kamēr ungāriem ar 22 punktiem izcēlās Zoltāns Perls, bet Čaba Ferencs pievienoja 15 punktus.

Serbijas izlase praktiski visu spēli bija vadībā, pēc puslaika esot priekšā ar 48:41, bet pirms pēdējās ceturtdaļas panākot jau 69:53. Beigās Ungārija rezultātu gan samazināja, tomēr serbu uzvaru apdraudēt nespēja.

Ceturtdaļfinālu sestdien sasniedza arī Slovēnija, Grieķija, Itālija un Vācija.

Slovēnija ar 79:55 sagrāva Ukrainu, Grieķija ar 77:64 uzveica Lietuvu, Vācija ar 84:81 pārspēja Franciju, bet Itālijas basketbola izlase ar 70:57 bija pārāka pār Somiju.