Serbijas, Grieķijas un Horvātijas komandas nodrošina vietas UEFA ČL grupu turnīrā

28/08/2019 08:11

Belgradas “Crvena Zvezda”, Pirejas “Olympiakos” un Zagrebas “Dinamo” komandas otrdien nodrošināja vietas UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Serbijas čempione “Crvena Zvezda” kvalifikācijas “play-off” kārtas atbildes spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Šveices spēcīgāko klubu Bernes “Young Boys”.

Rezultāts divu spēļu summā bija neizšķirts 3:3, bet grupu turnīrā, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem, iekļuva “Crvena Zvezda”.

Abi vārti šajā mačā tika gūti otrajā puslaikā – 59.minūtē mājinieku pussargs Aleksa Vukanovičs bija precīzs ar galvu, bet 82.minūtē viņa komandas biedrs El-Fardū Bens pēc soda sitiena ieraidīja bumbu savā cietoksnī.

Tikmēr Grieķijas vicečempione “Olympiakos” viesos ar 2:1 (1:1) pārspēja Krievijas klubu “Krasnodar”, divu spēļu summā gūstoto virsroku ar 6:1. Grieķijas kluba labā vārtus guva marokāņu futbolists Jusefs El-Arabi.

Savukārt Horvātijas čempione “Dinamo” izbraukumā cīnījās 1:1 (0:1) ar Norvēģijas spēcīgāko vienību Tronheimas “Rosenborg”. Divu spēļu summā pārāki ar 3:1 bija horvāti.

Pāru zaudētājas “Young Boys”, “Krasnodar” un “Rosenborg” sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.

Trešdien kļūs zināmas pēdējās trīs grupu turnīra dalībnieces, bet jau ceturtdien būs Čempionu līgas apakšgrupu turnīra izloze.