Serbijas izlases treneris: Kāds labums PK no izlasēm, kuras zaudē ar 40-50 punktu starpību?

Aleksandrs Džordževičs, sportazinas.com
Aleksandrs Džordževičs | Foto: REUTERS/Osman Orsal

Serbijas izlases galvenais treneris Saša Džordževičs paudis neapmierinātību ar Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) izveidoto formātu šī gada Pasaules kausa izcīņai.

Jau ziņojām, ka Serbijas valstsvienība turnīra ievadā ar 105:59 apspēlēja Angolu, bet pirmdien ar 126:67 sagrāva Filipīnu izlasi.

Džordževičs pauda neizpratni: “Nesaprotu, ko viņi vēlas panākt ar šādu sistēmu. Mūsu grupā ir divas komandas, bet kopumā turnīrā ir 12 izlases, kuras ir zaudējušas ar 40-50 punktu starpību.”

“Zaudēt ar tādu starpību noteikti nav labi un tas nedod nekādu labu tām nacionālajām izlasēm. Mums ir pavisam citādāka kvalitāte un aizvadījām divas spēles savā līmenī, taču starpība ir milzīga,” turpināja speciālists.

“Angolas izlases spēlētājs mačā pret Itāliju savainoja vienu viņu spēlētāju. Man nepatīk netīrie gājieni un nevēlos, lai kāds no maniem spēlētājiem paliek ārpus sastāva muļķīga savainojuma dēļ,” skaidroja Džordževičs.

Šī ir pirmā , kurā piedalās 32 izlases. Visas komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām izlasēm, kas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura katras grupas divas labākās valstsvienības turpinās cīņu par 1.-16.vietu, kamēr atlikušajām būs jāspēkojas par 17.-32.pozīciju.

Iepriekšējā PK izcīņā, kas notika 2014.gadā uzvaru otro turnīru pēc kārtas izcīnīja ASV izlase.

Pasaules kausa finālturnīrā kopumā piedalīsies 32 izlases, sacensībām notiekot astoņās dažādās Ķīnas pilsētās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par