Serbijas prezidents Aleksandrs Vučičs paskaidrojis, kādēļ viņš pieņēmis lēmumu publiski pastāstīt par savu fanošanu par Belgradas “Crvena Zvezda”.
Nesen Vučičs atklāja, ka viņš fano par “sarkano zvaigzni”. Šī atzīšanās izraisīja kritiku. Kā uzskata citas Belgradas komandas “Partizan” atbalstītāji, šāda prezidenta fanošana garantē “Crvena Zvezda” privilēģijas. Līdzjutēji gan nemin, kādas tieši.
“Tā ir normālā parādība sportā. Es neslēpju, ka atbalstu “Crvena Zvezda”. Man liekas, tas ir normāli, kad tu neslēpj šādas lietas, jo es negribu melot saviem cilvēkiem,” uzsver valsts prezidents.
Tikmēr “Partizan” fani aizvadītajā Eirolīgas mačā uzstādījuši apmeklētības rekordu – spēli pret “Olympiacos” apmeklējuši 20 003 cilvēki.
Partizan fans set a new #EuroLeague season attendance record – 20003 fans were supporting their home team against Olympiacos 🤯
📊@DariusGaruolis pic.twitter.com/iNuJQuF85C
— BasketNews (@BasketNews_com) March 24, 2023
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu