Serbijas treneris: Nepatika Jokiča reakcija, viņam bija jābūt laukumā un jākļūst par līderi

08/09/2019 19:05

Serbijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Dožrdževičs veltījis skarbus vārdus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Denveras “Nuggets” līdera Nikolas Jokiča virzienā.

Jau vēstījām, ka serbi Pasaules kausa izcīņas izslēgšanas spēļu turnīra mačā ar 69:81 piekāpās Spānijas nacionālajai valstsvienībai.

Kā zināms, tad Jokičs mača trešajā ceturtdaļā tika izraidīts no spēlēs par nepiekrišanu tiesnešu lēmumam. Tiesnesis ilgi nevilcinājās un piešķīra Jokičam tehnisko piezīmi.

Pēc mača Džordževičs izteicās: “Man nepatika viņa stulbā reakcija. Viņam bija jābūt laukumā un jākļūst par līderi. Mēs taču bez Nikolas varam zaudēt un to arī izdarījām.”

“Jau izrunājām šo lietu un sapratām katrs savas kļūdas. Viņš saprot, ka ir viens no labākajiem spēlētājiem šobrīd un to, ka mums viņu vajag laukumā,” skaidroja Serbijas izlases galvenais treneris.

Serbija Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā mērosies spēkiem ar Argentīnas izlasi, kura līdz šim izcīnījusi piecas uzvaras tikpat mačos. Savukārt citā ceturtdaļfināla mačā Spānija cīnīsies pret Poliju.