Serjogins un Valtere uzvar Latvijas čempionātā pusmaratonā

08/08/2021 17:40

Vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Kitija Valtere sestdien uzvarēja Kuldīgas pusmaratonā, kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts pusmaratonā. Serjogins finiša līniju sasniedza pēc distancē pavadītas vienas stundas sešām minūtēm un vienas sekundes, sasniedzot savu karjerā ceturto labāko rezultātu.

Otrās vietas ieguvējs Jānis Višķers uzvarētājam zaudēja vienu minūti un 47 sekundes, bet vēl teju piecas minūtes atpalika Kristaps Bērziņš. Tikmēr Valtere uzvarēja ar rezultātu viena stunda 24 minūtes un 37 sekundes. Diāna Liepiņa finišēja 48 sekundes vēlāk, bet vēl pēc 34 sekundēs pusmaratonu beidza Amanda Krūmiņa.

Serjogins un Valtere pārstāv Līvānu novada vieglatlētikas klubu. “Skrien Latvijā” seriālā iekļautas Kuldīgas pusmaratons norisinājās 16.reizi vēsturē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…