Seškārtējais NHL čempions: Panarins spēlē tā, kā to ilgi neesmu redzējis

Artēmijs Panarins, sportazinas.com
Artēmijs Panarins | Foto: "NY Post"

Seškārtējais Nacionālās hokeja līgas () uzvarētājs Marks Mesjē atzinis, ka viņam ļoti simpatizē šīs sezonas Ņujorkas “Rangers” spēle ar krievu uzbrucēju Artēmiju Panarinu priekšgalā.

“Man šogad patika skatīties uz “Rangers”. Šī ir ļoti interesanta komanda. Panarins spēlē tā, kā to ilgi neesmu redzējis. Nesavtīgi, aizrautīgi, harizmātiski un talantīgi. Domājot par lieliskajiem hokejistiem, ar kuriem esmu spēlējis, atceros, kā viņi apkārtējos padarīja labākus. Viņš arī palīdz kļūt labākiem ne tikai partneriem, bet visai komandai. Tas liecina, ka Panarins īsta superzvaigzne,” uzskata Mesjē.

Krievu uzbrucējam šī ir labākā sezona viņa hokejista karjerā, jo 69 spēlēs “Rangers” rindās izdevies tikt pie 95 (32+63) rezultativitātes punktiem. Hokejists, kurš tik rezultatīvu sniegumu nav rādījis pat jaunieša vecumā, šosezon ieņem ceturto vietu visas līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Tāpat “Rangers” komandā aizvadīja savu pirmo sezonu, bet jau tika atzīts par visu laiku labāko krievu spēlētāju kluba vēsturē, teikts NHL vietnes krievu valodas versijā.

2019. gadā Panarins parakstīja 7 gadu līgumu ar “Rangers”, kopējai līguma summai sastādot 81,5 miljonus dolāru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par