Sevastova: Šramkova bija gatava šādā līmenī spēlēt aptuveni trīs geimus

Anastasija Sevastova, sportazinas.com
Anastasija Sevastova. Foto: Latvijas Tenisa savienība

Jau vēstīts, ka Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova svētdien “Arēnā Rīga” Federāciju kausa Pasaules otrās grupas pirmās kārtas dueļa trešajā spēlē pārliecinoši ar 6-3, 6-2 pieveica Rebeku Šramkovu no Slovākijas, kas Latvijai šajā duelī ļāvis gūt priekšlaicīgu panākumu.

Latvijas sieviešu tenisa izlase tādējādi nodrošināja dalību pārspēlēs par vietu Federāciju kausa Pasaules pirmajā grupā.

Pēc mača Sevastova intervijā ar “Best4SportTV” atzina, ka viņai izdevies realizēt savu spēles plānu.

“Spēli iesākt bija tāpat grūti, bet mazliet vieglāk nekā vakar, jo iesāku ar 2:0,” spēles sākumu komentēja Sevastova.

Sevastova atklāja: “Pretiniekiem nebija īsti vairs ko zaudēt, mums gan bija. Es zināju, ka Rebeka var labi nospēlēt atsevišķus geimus. Beigās tomēr es veiksmīgāk nospēlēju pēdējās izspēles.”

“Apzināti centos spēlēt garas izspēles, jo vakardien jau redzēju, ka viņa pieļauj daudz nepiespiesto kļūdu. Tas bija mans plāns un es to izdarīju,” savu spēles plānu analizēja Latvijas tenisiste.

Jau ziņots, ka Ostapenko un Sevastova sestdien izcīnīja uzvaras savos dueļos, kas mājiniecei Latvijai pēc pirmās dienas ļāva atrasties komfortablā vadībā.

Latvija aprīlī sacentīsies par vietu Pasaules pirmajā grupā, kur savā starpā spēkosies trīs pārējās otrās grupas pirmās kārtas uzvarētājas un četras pirmās grupas neveiksminieces. Savukārt Slovākija turpinājumā cīnīsies par neizkrišanu uz Eiropas/Āfrikas zonas pirmo grupu.

“Viņa spēlēja ātru tenisu. Varbūt viņa nekustējās tik ātri kā es, bet viņa bija krietni labāka “stiprajā” tenisā. Viņa labāk arī servēja, tāpēc man vajadzēja mainīt spēles gaitu,” cīņas pēdējo setu komentēja latviete.

Savukārt pēcspēles preses konferencē Sevastova atzina, ka Latvijai tas ir liels notikums, ka notiek šāds turnīrs – gan pilsētai, gan medijiem, gan skatītājiem.

“Mums ir labas jaunās spēlētājas, arī bērni Latvijā spēlē vairāk. Ja daudz strādā, viss ir iespējams. Šī bija stresaina nedēļa, bet es to izbaudīju,” gandarīta par paveikto darbu bija Sevastova.

Latvijas tenisiste komentēja aizvadīto spēli: “Mums šī bija lieliska pieredze. Domāju, ka šodien biju mazliet vairāk uztraukusies, taču pirmajā setā jau bija sajūta, ka būs labi. Daži geimi bija grūti, bet pēdējos nospēlēju solīdi.”

“Kopumā bija super atmosfēra un negaidīju, ka tik daudz cilvēku atnāks. Domāju, ka aprīlī varēšu spēlēt play-off mačos,” ar cerībām nākotnē raudzījās Sevastova.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par