Sevastova cieš zaudējumu arī Šeņdžeņas turnīra dubultspēļu pirmajā kārtā

03/01/2017 08:37
Anastasija Sevastova - Tenis - WTA - Sportazinas.com

Šeņdžeņa (Ķīna), 3.janv., LETA. Latvijas vadošā tenisiste Anastasija Sevastova otrdien piedzīvoja neveiksmi arī Ķīnā notiekošā Šeņdžeņas WTA “International” sērijas turnīra dubultspēļu sacensību pirmajā kārtā.

Sevastova pārī ar krievieti Anastasiju Pivovarovu pirmās kārtas mačā ar 4-6, 6-4, 7:10 piekāpās čehietei Kristīnai Plīškovai un Viktorijai Golubičai no Šveices.

Lai arī pirmajā setā Sevastova/Pivovarova nonāca iedzinējos ar 0-3, viņām izdevās atspēlēties un panākt neizšķirtu 4-4. Tiesa, pēc tam tika zaudēti divi punkti pēc kārtas. Otrajā setā bija līdzīga gaita, taču šoreiz jau par labu Latvijas un Krievijas duetam. Līdz ar to cīņas uzvarētājas tika noskaidrotas supertaibreikā, kur diezgan drošu panākumu guva Plīškova un Golubiča.

Sevastova dubultspēļu turnīru noslēgusi ar nopelnītu vienu WTA ranga punktu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Sevastova pirmdien cieta neveiksmi arī vienspēļu turnīra pirmajā kārtā, jo ar 6-1, 3-6, 6-7 (6:8) piekāpās tai pašai Plīškovai.

Latvijas tenisistei šis bija sestais zaudējums pēc kārtas.

Arī par dalību Šeņdžeņas vienspēļu turnīrā Sevastova saņēmusi vienu WTA ranga punktu.

Sevastova gada sākuma grafiku nebija mainījusi un Šeņdžeņā spēlēja otro gadu pēc kārtas. Pērn viņa pirmajā kārtā piekāpās rumānietei Monikai Nikulesku, turpinājumā nepārvarēja kvalifikāciju turnīrā Sidnejā, bet ļoti sekmīgi nostartēja Austrālijas atklātajā čempionātā, kurā, sākot no kvalifikācijas, guva četras uzvaras un apstājās pamatturnīra otrajā kārtā.

Sezonas pirmajā pusē Sevastova WTA turnīros tālāk par ceturtdaļfinālu netika, bet vasarā īsā laikā iekļuva divos finālos, titula mačā zaudējot gan Maljorkā, gan Bukarestē. Pēc tam viņa guva pa četrām uzvarām turnīrā Ņūheivenā (sākot no kvalifikācijas) un arī prestižajā ASV atklātajā čempionātā, kur sasniedza karjeras lielākos panākumus, apstājoties vien ceturtdaļfinālā, bet pēc tam sezonu noslēdza ar pieciem zaudējumiem pēc kārtas.

Pērn Sevastova guva 36 uzvaras un cieta 27 neveiksmes.

Tikmēr Aļona Ostapenko jauno sezonu uzsāka otrdien, kad Oklendas WTA “International” sērijas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar 6-1, 6-2 pieveica Jaunzēlandes pirmo raketi Marinu Erakoviču.