Sevastova: Man šis ir ļoti grūts lēmums

Anastasija Sevastova, sportazinas.com
Anastasija Sevastova Foto: EPA/MAST IRHAM

Šodien tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājiem un tenisa draugiem bija iespēja satikt Latvijas sieviešu tenisa izlasi tieši pirms gaidāmajām Federāciju kausa pārspēlēm par iekļūšanu pasaules I grupā, kas “Arēnā Rīga” norisināsies jau šo piektdien un sestdien. Tikšanās laikā Latvijas izlases kapteinis Adrians Žguns atklāja, ka komandai cīņās pret Vācijas izlasi nevarēs palīdzēt Anastasija Sevastova.

Pasākuma laikā ikvienam interesentam bija iespēja dzirdēt Latvijas sieviešu tenisa izlases dalībnieču – Aļonas Ostapenko, Diānas Marcinkēvičas, Danielas Vismanes, Patrīcijas Špakas – un komandas kapteiņa Adriana Žguna komentārus un prognozes pirms atbildīgajām spēlēm. Komandas kapteinis atzina, ka konkrētas spēļu stratēģijas vēl nav, bet komanda gatavojas ar tai pieejamajiem spēlētāju resursiem.

“Esam sākuši gatavoties nedēļas nogalē gaidāmajām cīņām pret Vācijas izlasi. Diemžēl šodien mums jāpaziņo, ka izlases līdere Anastasija Sevastova muguras traumu dēļ nespēlēs gaidāmajās Federāciju kausa spēlēs. Līdz pēdējam brīdim Anastasija gatavojās un cerēja, ka spēs palīdzēt Latvijas izlasei, bet, saudzējot savu veselību un lai situāciju nepasliktinātu vēl vairāk, šodien tika pieņemts lēmums, ka Anastasija tomēr nepiedalīsies šajā turnīrā. Mēs novēlam Anastasijai ātrāku izveseļošanos. Izlase turpinās gatavoties esošajā sastāvā un mēs centīsimies parādīt labāko sniegumu,” situāciju komentē Latvijas izlases kapteinis Adrians Žguns.

“Man ir ļoti žēl, ka šonedēļ nevarēšu palīdzēt Latvijas izlasei. Pēc iepriekšējās Federāciju kausa kārtas spēlēm, kurās es ļoti izbaudīju spēlēšanu Latvijas izlasē, šis man ir ļoti grūts lēmums. Es novēlu komandai visu to labāko un veiksmi spēlēs. Es ceru, ka drīz atkal spēšu atgriezties tenisa kortos,” stāsta Anastasija Sevastova.

“Mēs patiesi lepojamies ar Latvijas tenisa izlases un tās spožāko zvaigžņu Aļonas Ostapenko un Anastasijas Sevastovas līdzšinējiem sasniegumiem pasaules tenisa arēnā, un esam gandarīti, ka “Latvijas dzelzceļš” var būt kopā ar Latvijas tenisa komandu! Šonedēļ tenisistes jau atkal aizstāvēs Latvijas godu Federāciju kausa spēlēs un mēs vēlam spēku, izturību un enerģiju,” novēl VAS “Latvijas dzelzceļš” prezidents Edvīns Bērziņš.

Jau iepriekš ziņots, Latvijas sieviešu tenisa izlasei ir izdevies sasniegt vēl nebijušu panākumu, kad februārī izcīnītā uzvara pār Slovākijas tenisistēm ļāva iekļūt pārspēlēs, kurās mūsu tenisistēm pretī stāsies varenā Vācijas izlase ar tenisa pasaules zvaigznēm Angeliku Kerberi (pasaules 5. rakete) un Jūliju Gērgesu (pasaules 17. rakete) priekšgalā.

Visi Latvijas tenisa līdzjutēji tiek aicināti uz tikšanos ar Latvijas izlasi, kā arī klātienē atbalstīt mūsu tenisistes Federāciju kausa spēlēs “Arēnā Rīga”. Biļetes uz atbildīgajām spēlēm ir pieejamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās, kā arī internetā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par