Sevastova par spēli ar Ostapenko: Domāju, ka nevienai no mums nebija labas sajūtas

Anastasija Sevastova, sportazinas.com
Anastasija Sevastova. Foto: Latvijas Tenisa savienība

Jau vēstīts, ka Latvijas tenisa pirmā rakete (#13) otrdien prestižā Štutgartes “Premier sērijas turnīra pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-2, 4-6, 6-0 uzvarēja valsts otro raketi Aļonu Ostapenko (#29).

Sevastova pēc mača intervijā “wtatennis.com” sacīja: “Domāju, nevienai no mums nebija labas sajūtas spēlēt savā starpā. Dienas beigās tāpat ir jākoncentrējas uz sevi. Šis ir svarīga turnīra pirmais mačs un tāpēc tas ir jāaizvada kā parasts mačs. Bija grūti, bet tieši tā es to uztvēru un panācu sev labvēlīgu rezultātu.”

Sevastova sasniegusi turnīra otro kārtu, par ko nopelnījusi 55 WTA ranga punktus, kamēr  Ostapenko tika viens punkts.

Nākamais mačs Anastasijai jāaizvada pret 31 gadu veco vācieti Lauru Zīgemundu, kas pasaules rangā šobrīd ieņem 71. vietu. Viņa ir Štutgartē kļuva par čempioni 2017. gadā, bet gadu iepriekš spēlēja finālā.

“Viņa ir sīksta pretiniece, spēlējot uz māla seguma [Štutgartes turnīrs notiek tieši uz šī seguma]. Piekāpos viņai 2017. gadā Čārlstonā, bet iepriekš uzvarēju Bukarestē. Viņa nekad nedod vieglos punktus. Viņa labi pārvietojas pa kortu un ir ar daudzpusīgu spēli, regulāri izmantojot arī saīsinātos sitienus. Viņa šeit mani jau ir uzveikusi, tāpēc tas ir pašsaprotami, ka viņai šis laukums patīk. Viņas pusē būs arī līdzjutēji, tāpēc mani sagaida grūts mačs.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par