Sevastova: Šis bija viens no labākajiem turnīriem manā karjerā

Anastasija Sevastova EPA/WU HONG

Jau vēstīts, ka Latvijas tenisiste svētdien Pekinas WTA “Premier” sērijas turnīra finālā ar 3-6, 3-6 zaudēja planētas otrajai raketei Karolīnai Vozņacki no Dānijas.

Sevastovai šis turnīrs tik un tā bija ļoti veiksmīgs. Par iekļūšanu finālā Latvijas tenisiste nopelnīja 650 WTA ranga punktus, kas viņai nākamnedēļ no 20.vietas ļaus pacelties uz 12.pozīciju, sasniedzot jaunu karjeras rekordu. Iepriekšējais viņas labākais sasniegums bija 15.vieta, kas tika sasniegta pirms nepilna gada.

Pirmdien Sevastova arī oficiāli apsteigs Aļonu Ostapenko un kļūs par Latvijas pirmo raketi.

Pēc aizvadītā mača Sevastova uzteica savu pretinieci: “Pirmkārt, apsveicu Karolīnu. Vienmēr ir bijis grūti spēlēt pret viņu. Vēl nekad neesmu viņu uzvarēji, taču ceru, ka tiksimies nākamajā turnīrā un man būs iespēja uzvarēt.

“Šis bija viens no labākajiem turnīriem manā karjerā. Liels paldies visiem faniem, kas nāca uz spēlēm un atbalstīja mūs. Redzu, ka sabraukuši arī cilvēki no Latvijas. Tāpat paldies “WTA”, kas noorganizēja šo lielisko turnīru. Šeit vienmēr ir patīkami spēlēt un šis ir viens no labākajiem pasākumiem sezonā,” piebilda latviete.

Sevastova pasaules rangā vēl ir 20.vietā, bet Vozņacki atrodas otrajā vietā un šajā turnīrā bija saņēmusi tādu pašu numuru. Ja viņa Pekinā būtu uzvarējusi, pasaules rangā tiktu sasniegta 11.pozīcija.

Sevastova šosezon sasniedza trešo WTA finālu. Šis viņai ir sekmīgākais gads profesionālajā tenisā, jo Latvijas pārstāve šosezon kopumā ir izcīnījusi 39 uzvaras, kamēr pērn viņa tika pie 37 panākumiem.

Latvijas tenisistei, lai turpinātu cīņu par vietu WTA sezonas noslēguma turnīrā, kur tiek astoņas sezonas labākās pasaules spēlētājas, Pekinā obligāti bija jāizcīna tituls. Tiesa, vēl nav zināms, vai visas ceļazīmes izcīnījušas tenisistes piedalīsies sezonas noslēguma turnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par