Ševčenko un Žohova pārstāvētā ”Yugra” piedzīvo piekto zaudējumu sezonā

08/10/2018 23:03
Ēriks Ševčenko, Sportazinas.com

Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) šovakar piekto zaudējumu 12 spēlēs piedzīvoja latviešu aizsarga Ērika Ševčenko un uzbrucēja Ērika Žohova pārstāvētā Hantimansijskas ”Yugra”, kas mājās ar 2:5 atzina Čeļabinskas ”Chelmet” pārākumu.

Nedaudz vairāk nekā četras minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām viesi realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzījās vadībā, taču ”Yugra” jau pēc 47 sekundēm panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Otrajā periodā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet pēdējā trešdaļā viesi guva četrus vārtus un nodrošināja panākumu. Pamatus uzvarai ”Chelmet” ielika jau pašā trešā perioda sākumā, kad iemeta trīs ripas pirmajās 93 trešdaļas sekundēs un panāca divu vārtu pārsvaru (4:2). Turklāt mača izskaņā viesi guva vēl vienus vārtus un panāca 5:2.

Ševčenko laukumā pavadīja 15 minūtes un 10 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2. Šosezon 11 mačos viņš izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Žohovs, kurš komandai pievienojās septembra beigās, tās sastāvā pagaidām vēl nav aizvadījis nevienu spēli.

Ar 11 mačos izcīnītiem 13 punktiem Ševčenko un Žohova pārstāvētā ”Yugra” šobrīd ieņem 11 vietu 29 komandu konkurencē.