“Severstal” pirms spēles Rīgā lauž līgumu ar Bukartu un piesaista “Dinamo” nevajadzīgo uzbrucēju

Roberts Bukarts
Roberts Bukarts | Foto: Čerepovecas "Severstal"

Kontinentālās hokeja līgas () klubs Čerepovecas “Severstal” paziņojis par līguma laušanu ar latviešu uzbrucēju Robertu Bukartu.

Šosezon latvietis laukumā gājis 13 mačos, kuros viņš izcēlās ar četriem (3+1) punktiem, nopelnījis divas soda minūtes, kā arī sakrājis negatīvu lietderību -5. Viņa vidējais spēles laiks bija 12:35 minūtes.

Uzbrucēja iespējas kļūt par stabilu “Severstal” spēlētāju apgrūtināja tas, ka komandā bija seši leģionāri, kamēr Krievijas klubiem uz spēli ir atļauts pieteikt piecus. Rezultātā uzbrucējs parādījās laukumā vien 13 no 31 spēles.

Pirms šīs sezonas Bukarts, kurš no 2015. gada spēlēja Čehijā, atgriezās KHL. Pirms tam uzbrucējam jau bija pieredze šajā līmenī, jo no 2009. līdz 2015. gadam Latvijas izlases hokejists pārstāvēja Rīgas “Dinamo”. Latvijas vienības rindās savā rezultatīvākajā sezonā Bukarts sakrāja 14 (6+8) punktus 43 mačos.

Bukarts pārstāvējis Latvijas izlasi septiņos pasaules čempionātos un vienās olimpiskajās spēlēs. 48 mačos viņam 11 vārti un 10 piespēles.

Tāpat Čerepovecas vienība no atteikumu drafta paņēmusi “Dinamo” nevajadzīgo uzbrucēju Zeku Mičelu, kurš 24 pamatturnīra spēlēs guva sešus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, sakrājot negatīvu lietderību -7. Pirms ievietošanas atteikumu draftā Mičels bija “Dinamo” rezultatīvākais leģionārs un trešais rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Šovakar “Severstal” Rīgā aizvadīs spēli pret “Dinamo”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par