“Severstal” treneris par Mičela iegūšanu: Vasarā viņš bija pārāk dārgs, tagad cenas ir mainījušās

Zeks Mičels
Zeks Mičels | Foto: Raimonds Volonts / Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Čerepovecas “” galevenais treneris Andrejs Razins pēc spēles ar Rīgas “Dinamo”, kurā Krievijas komanda papildlaikā svinēja uzvaru ar 4:3, dalījies pārdomās par mačā redzēto un atklājis, kāpēc no atteikuma drafta izraudzījies nu jau bijušo Latvijas galvaspilsētas komandas uzbrucēju Zeku Mičelu.

“Mačs bija ļoti grūts,” viedokli pauda “Severstal” treneris. “Mēs zinājām, ka “Dinamo” spēlē otro dienu pēc kārtas, tāpēc centāmies būt aktīvi, jo mums nebija mājas arēnas priekšrocības.”

“Otrajā periodā bija slikts posms, kad ielaidām divus vārtus mazākumā, taču labi, ka realizējām arī trīs savus vairākumus,” atklāja Razins. “Vēlāk guvām vārtus pagarinājumā, tāpēc apsveicu savus puišus ar svarīgu, nepieciešamu uzvaru.”

Tāpat Razins sniedza komentāru par nu jau bijušā “Dinamo” uzbrucēja Zeka Mičela pievienošanos “Severstal” komandai, kura “Dinamo” nevajadzīgo uzbrucēju paņēma no atteikumu drafta.

“Vasarā mēs jau interesējāmies par viņu, bet tad viņš mums bija pārāk dārgs. Tagad cenas ir mainījušās,” atklāja Čerepovecas vienības treneris. “Zeks ir snaiperis ar labu plaukstas metienu. Turklāt viņš ir centrs, un mums ir problēmas ar centriem, jo sākušās traumas.“

No atteikumu drafta paņemtais Mičels 2020./2021.gada sezonā Rīgas “Dinamo” rindās 24 pamatturnīra spēlēs guva sešus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, sakrājot negatīvu lietderību -7. Pirms ievietošanas atteikumu draftā Mičels bija “Dinamo” rezultatīvākais leģionārs un trešais rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Lai iegūtu Mičelu, pirms mača ar rīdziniekiem “Severstal” lauza līgumu ar latviešu uzbrucēju Robertu Bukartu, kurš šosezon Krievijas kluba rindās izcēlās ar četriem (3+1) punktiem, nopelnījis divas soda minūtes, kā arī sakrājis negatīvu lietderību -5.

Krievijas klubiem uz spēli ir atļauts pieteikt vien piecus ārzemju spēlētājus, tāpēc, nespējot izcīnīt stabilu vietu pamatsastāvā, Bukarts aizvadīja vien 13 no 31 spēles. Bukarta leģionāra vietu “Severstal” sastāvā nu ir ieņēmis Mičels.

“Kopumā mēs nomainījās labās malas uzbrucēju ar labo rokas satvērienu pret centra uzbrucēju ar tādu pašu satvērienu. Viss ir loģiski,” atklāja Razins. “Mēs viņu gaidām pēc iespējas ātrāk.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par