Sezonai vēl nesākoties, pārcelta VTB līgas spēle ar Štelmahera trenētās komandas dalību

Roberts Štelmahers, Sportazinas.com
Roberts Štelmahers | Foto: basket.lv

VTB līgas klubs Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban” informējis čempionāta rīkotājus, ka 23. septembrī paredzētais mačs pret Tallinas “Kalev/Cramo” nenotiks Covid-19 uzliesmojuma dēļ.

“Sakarā ar epidemioloģisko situāciju un nepieciešamību izpildīt visas varas iestāžu prasības, “Lokomotiv-Kuban” aicinājusi VTB līgu pārcelt spēli. Gan līgas vadība, gan pretinieki no Tallinas ar sapratni uztvēra šo situāciju, līdz ar ko abas puses saskaņoja jaunu datumu,” teikts kluba paziņojumā.

Štelmahera trenētajai “Kalev/Cramo” mačs pret “Lokomotiv-Kuban” būtu pirmais šajā sezonā. Spēle pret Krasnodaras vienību ir pārcelta uz 11. oktobri, savukārt Tallinas klubs laukumā pirmo reizi dosies 26. septembrī plkst. 18:30 pret Sanktpēterburgas “Zenit”.

Latviešu speciālistam šī būs otrā sezona pie “Kalev/Cramo” stūres. Starpsezonā komandu pameta latviešu basketbolists Aigars Šķēle, kurš pievienojās “VEF Rīga” vienībai, taču Tallinas klubs piesaistīja citu Latvijas spēlētāju Jāni Kaufmani, kurš aizvadītajā sezonā spēlēja “Ventspilī”.

“Kalev/Cramo” piedalīsies arī Latvijas-Igaunijas līgā. Kā zināms, pirmajā posmā klubi spēlēs tikai ar pretiniekiem no savām valstīm, un, ja kalendārs ar Latvijas komandu dalību jau ir publicēts čempionāta mājaslapā, tad Igaunijas vienību kalendārs vēl nav zināms.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par