”Shakhtar” galvenais treneris uz preses konferenci ierodas Zorro maskā

zorro, sportazinas

Vakar vēlu vakarā noslēdzās UEFA Čempionu līgas grupu turnīra pēdējās kārtas spēles. F grupā savā starpā spēkiem mērojās Mančestras ”City” un Doņeckas ”Shakhtar”, bet otrā mačā cīnījās ”Napoli” un ”Feyenoord”.

Pirms šīs spēles dalību izslēgšanas spēlēs bija nodrošinājusi ”City”, kamēr otrajā vietā vēl varēja būt gan ”Shakhtar”, gan arī ”Napoli”. Ukrainas komandai bija jāzaudē ”City”, bet Neapolei obligāti bija jāpārspēj ”Feyenoord”. Tad abām komandām būtu vienāds punktu skaits un tālāk tiktu tā vienība, kurai būtu labāka vārtu attiecība.

Rezultātā negaidītu uzvaru 2:1 izcīnīja ”Shakhtar”, bet ”Napoli” zaudēja 1:2, kas nozīmēja, ka nākamajā kārtā iekļuva ukraiņi. Pēc spēles Doņeckas komandas galvenais treneris Paulo Foneska uz preses konferenci ieradās slavenā filmu varoņa ”Zorro” maskā.

”Šī bija vispatīkamākā preses konference manas trenera karjeras laikā!” Pauda Foneska. Jāpiebilst, ka par 44 gadus veco portugāļu treneri interesi izrādījis angļu klubs ”Everton”, kas gan tikko noslēdza līgumu ar Semu Elerdaisu.

Mančestras ”City”, kas ir Anglijas Premjerlīgas līdere, piedzīvoja pirmo zaudējumu pēdējās 29 spēlēs, taču tas nebija pietiekami liels dzēliens, lai grupu turnīra tabulā nolaistos zemāk par pirmo vietu.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar