“Sharks” bez Balcera gūst piecus vārtus un uzvar “Flames” (VIDEO)

08/12/2021 09:54
Sanhosē

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās desmit spēles. Vienā no tām Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” ar 5:3 apspēlēja Rietumu konferences Kalgari “Flames” komandu.

Ar trim vārtiem šajā mačā atzīmējās “Sharks” uzbrucējs Tomāšs Hertls, kurš guva komandas pirmos, ceturtos un piektos vārtus. Tāpat ar precīziem metieniem vārtu konstrukcijā otrajā periodā uzvarētāju komandā atzīmējās Ēriks Karlsons un Logans Kutūrs.  Jāpiemin, ka latviešu uzbrucējs Balcers šajā spēlē laukumā nedevās. Zaudētāju komandā “Flames” vārtus iemeta Dilons Dubē, Džonijs Gudro un Adams Ružička.

Vēl vienā cīņā Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 3:2 uzvarēja Monreālas “Canadiens” turpinot savu uzvaru sēriju. Spēles rezultātu atklāja “Lightning” spēlētājs Patriks Marūns, gūstot vārtus pirmā perioda 11 minūtē. “Lightning” komandas labā vārtus atnesa arī uzbrucējs Korijs Perijs un uzbrucējs Ondržejs Palats. Tikmēr “Canadiens” rindās pie vārtiem tika Niks Suzuki un Maiks Hofmans.

Citā mačā Ņujorkas “Islanders” izdevās apspēlēt Otavas “Senators” ar 5:3. Uzvarētāju rindās ar diviem goliem izcēlās Andress Lī, pa vienam golam guva arī Olivers Valstrēms, Kifers Belovs un Žans-Gabriels Pažo. Otava vienībā vārtus guva Džošs Noriss, Niks Holdens un Alekss Formentons.

Vēl šajā naktī spēles aizvadīja Nešvilas “Predators”, kuri ar 5:2 apspēlēja Detroitas “Red Wings”, Sentluisas “Blues” pagarinājumā pārspēja ar 4:3 pret Floridas “Panthers”, Vinipegas “Jets” kapitulēja Karolīnas “Hurricanes” ar 2:4, Ņujorkas “Rangers” guva sešus vārtus un svinēja uzvaru pār Čikāgas “Blackhawks”ar 6:2, Edmontonas “Oilers” vārtos spēja raidīt tikai vienu ripu un zaudēja Minesotas “Wild” komandai ar 1:4.