“Sharks” bez Balcera piedzīvo kārtējo zaudējumu, Draizaitls sasniedz 50 punktu atzīmi (VIDEO)

21/03/2021 08:55
Tomāšs Hertls

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Sanhosē “Sharks”, kurai palīgā nespēja doties savainojumu guvušais latviešu uzbrucējs Rūfolfs Balcers, piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas, mājās atzīstot Sentluisas “Blues” pārākumu ar rezultātu 2:5.

Jau ziņots, ka Balcers guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu, kā rezultātā viņš kopš 15.janvāra, kad aizvadīja savu līdz šim pēdējo spēli, izlaidis jau trīs mačus. Latviešu uzbrucējs trešdien kopā ar “Sharks” rezervistiem aizvadīja treniņu, tāpēc pieļaujams, ka drīzumā viņš varētu atgriezties ierindā.

Spēles rezultātu jau pirmā perioda trešajā minūtē atklāja “Sharks” uzbrucējs Dilans Gambrels, taču trešdaļas turpinājumā “Blues” spēja atspēlēties un pat izvirzīties vadībā. Otrā perioda devītajā minūtē neizšķirtu panāca Tomāšs Hertls, taču tie izrādījās pēdējie Sanhosē kluba vārti šīs nakts spēlē. Mača noslēdzošajā nogrieznī “Blues” guva trīs bezatbildes vārtus, ar precīziem raidījumiem izceļoties Raienam O’Railijam, Džordanam Kiro un Deividam Peronam, un rezultātam un tablo vēstot 5:2 Sentluisas komandas labā.

“Sharks” ar 26 punktiem 29 mačos ieņem priekšpēdējo septīto vietu Rietumu divīzijā, kamēr šīs nakts pretiniece “Blues” ar 37 punktiem 31 spēlē ieņem ceturto vietu izslēgšanas spēļu zonā.

Nākamo maču “Sharks” aizvadīs jau otrdien plkst. 04:30 pēc Latvijas laika, kad stāsies preti Losandželosas “Kings” komandai.

Tikmēr citā duelī Edmontonas “Oilers” ar rezultātu 4:2 pārspēja Vinipegas “Jets”. Viesu labā ar gūtiem vārtiem izcēlās Endrjū Kops un bijušais “Blue Jackets” pirmās maiņas centrs Pjērs Lūks Dubuā. “Oilers” labā, savukārt, vārti Konora Makdeivida, Darnela Nērsa, Devina Šora un Leona Draisaitla kontā. Vācietis šīs nakts spēlē sasniedza 50 (18+32) gūto punktu atzīmi, kļūstot tikai par otro šādu hokejisti šosezon pēc viņa komandas biedra Makdeivida.