“Sharks” sagādā “Golden Knights” pirmo zaudējumu “play-off” turnīrā

29/04/2018 09:52
Sanhosē

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas divas Stenlija kausa konferenču pusfināla cīņas. Sanhosē “Sharks” vienība otrajā pagarinājumā ar 4:3 pārspēja Lasvegasas “Golden Knights” vienību, sagādājot tai pirmo zaudējumu “play-off” turnīrā. Tikmēr pie graujošas uzvaras tikusi Bostonas “Bruins”, kas ar 6:2 pieveica Tampabejas “Lightning” hokejistus.

Sērijas otrā spēle starp “Golden Knights” un “Sharks” vienībām norisinājās Lasvegasā. Lai gan pirmajā duelī “Golden Knights” vienība burtiski izrēķinājās ar “Sharks” hokejistiem, sagraujot tos ar 7:0, tomēr otrajā duelī pavērās krietni citādāka aina.

Lai gan otrā perioda sākumā tablo vēstīja jau 2:0 mājinieku labā, abus vārtus gūstot, Viliamam Karlsonam, tomēr “Sharks” hokejisti prata atbildēt ar trim bezatbildes vārtiem.

Vispirms Marku Andrē-Flerī pārspēja Brents Bērnss, bet 2:2 panāca Logans Kurtjē. Bet neilgi pirms otrā perioda noslēguma, gūstot otros vārtus duelī, Bērnss panāca jau 3:2 “Sharks” labā. Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām “Knights” vienība izglābās – Neits Šmits panāca izlīdzinājumu – 3:3.

Lai komandas noskaidrotu uzvarētāju tika aizvadīti divi pagarinājumi. Un vien mača 85. minūtē Logans Kurtjē izrāva panākumu Sanhosē vienībai, sagādājot “Golden Knights” pirmo neveiksmi “play-off” turnīrā.

Uzvarētāju rindās ar trim punktiem atzīmējās Brents Bērnss (2+1), bet ar diviem punktiem Logans Kurtjē (2+0) un Džo Pavelskis (0+2). Savukārt “Golden Knights” vienībā pa diviem punktiem Karlsonam (2+0) un Šmitam (1+1). Tikmēr Lasvegasas vārtos Marks Andrē-Flerī atvairīja 43 pretinieku metienus.

Atgādinām, ka pirmajā duelī starp Bostonas “Bruins” un Tampabejas “Lightning” vienībām graujošu panākumu izcīnījuši Bostonas hokejisti, kuri ar 6:2 izbraukumā pārspēja “Lightning”.